Розміщуємо шафу купе в своєму інтер'єрі Автор: kseniya_www · Опубліковано: 28.10.2013 14:58 · Розділ: Життя

Уявляючи собі обстановку кімнати, що складається зі звичайної меблевої стінки, дивану, телевізора та пари картинок на стіні, то мимоволі стає сумно.

Що й говорити, якщо таке розташування малофункціональне, а також нагадує сірі будні робітника в Радянському Союзі. Ніхто не говорить, що такий стиль не має права на існування, проте сьогодні є можливість створити набагато кращі умови і виконати всі роботи, затративши мінімум коштів. Тим більше, що сучасні технології дозволяють зробити меблі досить функціональними, а також шкаф купе купить киев купить с доставкой зараз дуже просто.

Ось, наприклад, якщо раніше в оселі з'являлась нова шафа, то треба було одразу придумати як саме прикріпити туди дзеркало, щоб воно не займало місце десь-інде, а при потребі можна було одразу ним скористатися. Навіть незважаючи на заклик інтер'єр-дизайнерів не загороджувати меблевими частинами індивідуальні декоративні оздоблення стін, все одно шафа - це нерідко незамінний елемент. Тому набагато краще, коли всі речі зручно розміщені в шафі купе, а різні орнаменти прямо на вмонтованому дзеркалі свідчать про справжню розкіш та комфорт.

Шафу купе можна ідеально розміщувати в будь-якому помешканні, ба, навіть у зовсім маленькій квартирці. В більшості випадків така квартирка може використовуватись як спальня, вітальня і робочий кабінет. Кожен розуміє, що для цього необхідні саме такі варіанти меблів, які б дозволяли компактно розташувати всі необхідні речі та, по суті, не додавали кімнаті вигляду "сірникової коробки", а навпаки - забезпечили повну функціональну діяльність. Розмаїття видів, функцій, дизайнерських ідей для шаф купе просто вражає.

Тепер для польоту фантазії в розробці власної шафи купе меж абсолютно не існує. Можна навіть зробити кутову шафу купе, що представляє собою реальну міні комірку, де посекційно вмістяться всі ваші речі. Не створюючи безладу, в ній можна вільно зберігати спортивне обладнання та верхній зимовий одяг.

Не варто забувати про зовнішній вигляд шафи купе, адже потрібно підкреслити всі плюси цілісності дизайну та врахувати всі недоліки кімнати. Треба зазначити, що темні або навіть чорні меблі краще встановлювати у великих, просторих приміщеннях з достатнім природнім освітленням. Якщо ж власнику з невеликою житловою площею хочеться візуально збільшити територію, то при цьому варто використати варіанти шаф купе із зовнішніми дзеркалами або контрастним поєднанням кольорів.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.