Сотер - будьте впевненими в собі Автор: kseniya_www · Опубліковано: 28.10.2013 09:41 · Розділ: Економіка

Складні реалії сучасного життя вимагають такі юридичні фірми, котрі в змозі надати якомога широкий діапазон юридичної допомоги. Така допомога повинна бути лише самої високої якості та надаватися для забезпечення в повній мірі всіх законних прав та інтересів не лише окремого громадянина, але й будь-якої організації чи підприємства незалежно від форми власності.

Спеціалісти Юридической фирмы Сотер, маючи чималий досвід роботи в багатьох галузях правової діяльності, спроможні надати своїм клієнтам найбільш оптимальний варіант у вирішенні будь-якого питання. Наші спеціалісти володіють достатнім досвідом роботи в банківських, судових та виконавчих установах.

Тож рано чи пізно кожна людина нашої держави змушена звернутися по юридичну допомогу. Головними напрямками діяльності нашої фірми є такі:

• відшкодування збитків, стягнення аліментів, розподіл майна, оформлення спадщини;
• реєстрація (ліквідація чи реорганізація) підприємств, проведення ліценцій на певну господарську діяльність (транспортні перевезення, будівельні роботи), вирішення суперечок між роботодавцем та працівником;
• надання юридичної підтримки під час організації, створення чи закриття фірми (ТОВ, ЗАТ, ПрАТ, ФОП, ПП);
• оформлення будь-яких операцій з нерухомістю;
• захист прав споживача.

Тут наведено не повний перелік питань, якими займається наша фірма, але основна ідея полягає в тому, що послуги юриста чи адвоката завжди актуальні та необхідні. А тому важливу роль відіграє те, що наші клієнти, звернувшись з того чи іншого приводу, завжди впевнені в тому, що їм буде надано кваліфіковану та оперативну допомогу.

Основною метою нашої фірми є те, що ми постійно намагаємося швидко та оперативно вирішити питання, незалежно від рівня складності, знайти оптимальний вихід у його вирішенні. Наші юристи постійно прогнозують подальший розвиток тої чи іншої спірної ситуації, шукають істинну причину конфлікту, а не упереджений варіант вирішення ситуації. Фахівці високого рівня, котрі працюють в нашій фірмі, скрупульозно займаються вивченням усіх супровідних документів, бо, як вони стверджують, насправді ще немає абсолютно ідентичних двох справ. Кожне питання, яке доводиться розглядати та вирішувати, є унікальне й неповторне. Тож і вирішувати його треба ретельно, відповідально та уважно.

Тільки такі методи роботи ми вважаємо за якісне вирішення юридичних питань. Тому багато наших клієнтів звертаються до нас, як до найкращого джерела у сфері юридичних послуг.


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.