Незабаром відкриється музей, присвячений Уолту Діснею Автор: Lesly · Опубліковано: 22.07.2009 12:41 · Розділ: Культура

В жовтні в престижному районі Сан-Франциско відкриється перший музей, повністю присвячений Уолту Діснею. Однак, якщо ви уявили стандартний похмурий музей, то вас чекає приємний сюрприз. Як і всі проекти від бренду "Дісней", він буде яскравим, інтерактивним та сповненим різного роду розваг. А для шанувальників творчості цієї талановитої людини, тут працюватиме 123-місний кінотеатр, в якому будуть показувати діснеївську класику з унікальною якістю Blu-Ray.

В музеї буде нараховуватися 10 галерей, в яких розмістяться артефакти з життя Уолта Діснея, серед яких ранні ескізи, його улюблений, виготовлений вручну мініатюрний поїзд та повна колекція нагород, - разом 32.

Також тут розмістяться деякі сценічні реквізити, що колись використовувалися для зйомок фільмів, на зразок двоповерхової багатопланової камери, з допомогою якої знімали сцени на даху в класичній діснеївській картині "Пінокіо" та оптичний принтер, що його кіношники використовували для об’єднання реальних та анімованих персонажів у стрічці "Мері Попінз".

Завдяки архівним 19-годинним голосовим записам, проводити екскурсії буде сам Уолт Дісней. Крім того, в музеї розміститься модель Діснейленду та фрагменти з діснеївських фільмів, що будуть транслюватися на десятках екранів розміщених в різних частинах музею. А спеціалісти зі студії Pixar пропонуватимуть відвідувачам уроки анімації.

Відкриття музею заплановано на 1 жовтня, а квитки продаватимуться заздалегідь через мережу інтернет. Організатори вирішили розпродати квитки он-лайн, щоб уникнути довгих черг та розчарувань. Окремо можна буде придбати квитки в кінотеатр, який привітає своїх перших глядачів три-тижневим показом стрічки "Фантазія", після чого буде перевипущено на Blu-Ray дисках картину "Білосніжка", з нагоди її 50-ліття.

Джерело: dogonews.com


Інші новини розділу

 • Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей

  Без жалю до себе. Розсунемо межі власних можливостей · kseniya_www · 04.04.2017 15:01

  Сучасне суспільство дуже нав'язливо популяризує ідею про те, що людина практично всемогутнє створіння і для нього не існує, мабуть, ніяких кордонів. Така популяризація з одного боку здорово мотивує і надихає, але з іншого, викликає явний дисонанс між горезвісним «хочу» і «можу». Адже бажання людини, часом бувають дійсно глобальні, але можливості для досягнення цього, часто, більш ніж скромні. І немає якогось ефективного інструменту для допомоги в здійсненні задуманого.


 • Де читати про книжки

  Де читати про книжки · Anastasia · 09.12.2016 15:13

  Щоразу при поході до книгарні перед нами постає вибір: що читати? Сучасна літературна критика «живе» переважно в соцмережах та блогах. Паперові видання, які публікують інформацію про новинки літератури радше висвітлюють суб’єктивну думку автора статті, а вона не може зрівнятися з думкою громадськості, якою кишить мережа. До вашої уваги перелік сайтів, які допоможуть обрати те, що буде до душі.


 • Київська влада вирішила популяризувати українську мову

  Київська влада вирішила популяризувати українську мову · Марина Левицкая · 13.06.2016 20:28

  Депутати Київської міської ради прийняли рішення популяризувати українську мову. Для цього вони пропонують городянам перекласти на українську мову весь документообіг в столиці. Крім цього, на українську мову планують перекласти рекламу, впровадити її в ресторанах та всіх закладах торгівлі.


 • Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції

  Вечірні сукні 2016 року: модні тенденції · Марина Левицкая · 07.06.2016 21:51

  Навіть якщо в найближчий час ви не збираєтесь на вечірку або прийом, не варто відмовляти собі в задоволенні придбати надзвичайно красиву вечірню сукню. І не сумнівайтеся, що привід одягти її обов'язково знайдеться. Вечірні сукні цього року рясніють таким розмаїттям, що серед них знайдеться та, що відповідає вашим уподобанням і події, для якої вона призначається.


 • Зірки, які вживали наркотики

  Зірки, які вживали наркотики · Марина Левицкая · 30.03.2016 12:42

  Правда, що всі популярні артисти вживають наркотичні речовини? Хто продає їм допінг, і хто з них поховав своїх друзів, які страждали від наркозалежності?