Тонкі годинники та яскраві циферблати - фаворити моди 2013 Автор: lesya · Опубліковано: 25.10.2013 18:22 · Розділ: Цікаві факти

Незважаючи на нестримну популярність багатофункціональних гаджетів, годинники залишаються невід’ємним аксесуаром кожного успішного чоловіка. Вони є виразником статусу і гармонійним довершенням образу.

На сьогоднішній день годинники представлені в широкому асортименті. Великі та яскраві моделі поряд зі строгими класичними екземплярами, поєднання найрізноманітніших стилів, оригінальний дизайн ремінців – все це дозволяє вибрати годинник на будь-який смак.

Особливо вигідно здійснювати покупки через Інтернет. Ви зможете зекономити чимало грошей. До того ж, завдяки Мережі стало можливим купувати товар, якого нема в асортименті, представленому реальними магазинами на території вашої країни.

Широкий асортимент, варіативність моди на чоловічі годинники, різноманітність та багатогранність актуальних тенденцій – все це, з одного боку, дозволяє вибрати те, що вам потрібно, проте з іншого суттєво утруднює вибір. Тому експерти радять при виборі годинника дотримуватися певних правил.

По-перше, при виборі годинника слід враховувати стиль, в якому витримано ваш гардероб. Якщо ви – прихильник стилю кежуал, то й годинник слід вибирати відповідного стилю. Те ж стосується й ділового костюму – годинник повинен відповідати вашому статусу та навколишній атмосфері. Але тут може виникнути проблема: якщо ви обмежені в фінансах і волієте купити один, але якісний та презентабельний годинник, аніж кілька дешевих моделей, то вам доведеться приділити вибору цього аксесуару куди більше уваги. Краще за все віддати перевагу класиці: годинник в класичному стилі чудово виглядатиме і в спортзалі, і на діловій зустрічі, і в кафе чи ресторані. Якщо ж бажаєте різноманітності, купіть годинник з комплектом змінних ремінців. При цьому пам’ятайте, що ремінець повинен відповідати кольору взуття. Якщо ж у вас налічується кулька пар туфель різних кольорів, ремінець вибирайте нейтральної барви – коричневий або чорний шкіряний чи сріблястий металевий.

Що ж стосується модних тенденцій 2013 року, то в цьому році в моді тонкі годинники. Так, товщина циферблатів деяких моделей не перевищує 3 мм. Цю тенденцію впровадили такі знамениті на увесь світ виробники годинників, як компанія Piaget Altiplano, Zenith Ultra Thin, Patek Philippe Calatrava Officer та інші. При цьому циферблати зменшуються в діаметрах.

Крім того, в цьому році популярністю користуються яскраві та барвисті циферблати. Трохи кольору не завадить навіть діловому годиннику, скоріше, навпаки, приверне увагу співрозмовника і говоритиме про вас як про людину модну та сучасну.

Експериментуйте з ремінцями: в 2013 році, за твердженням експертів, в моді протримаються ремінці в стилі НАТО – яскраві та барвисті, вони зможуть скрасити навіть строгий образ ділової людини.


Інші новини розділу