Цікаві тенденції шинного ринку Автор: lesya · Опубліковано: 25.10.2013 17:33 · Розділ: Авто-мото

За вікном – осінь, а це означає, що зовсім скоро вітчизняним автомобілістам доведеться спорожнити свій гаманець і подумати про взуванку для свого автомобіля. Зимові шини не лише зроблять водіння комфортнішим та простішим, але й суттєво підвищать рівень безпеки на слизьких та засніжених дорогах.

Купити зимние шины Киев зобов’язаний кожен автомобіліст. Зрештою, така покупка обернеться вам добрячою економією: коли за вікном зима, і температура повітря суттєво знижується, зношення резини настає значно швидше. Зимові ж шины виготовляються зі спеціального матеріалу, призначеного для експлуатації при низьких температурах та в умовах підвищеної вологості. Якщо бажаєте заощадити, купуйте шини в Интернет-магазинах.

Навряд чи треба говорити, що продукція шинного ринку з кожним роком удосконалюється. Виробники автомобілів все частіше вдаються до використання новітніх технологій та матеріалів при виробництві шин. Треба сказати, зразки виходять у них вельми оригінальні, проте, незважаючи на низку насправді вражаючих характеристик, у масове виробництво їх поки що не впровадили.

Одним із лідерів серед виробників інноваційних шин на сьогоднішній день є компанія Michelin. Саме вона випустила на ринок шини Tweel, які повинні стати альтернативою пневматичним шинам. Зовні вони чимось скидаються на велосипедні колеса, тому важко уявити, як поводитиметься автомобіль з такими шинами на засніженій дорозі чи в багнюці. Проте розробники переконують, що результати,отримані в ході випробувань, вельми обнадійливі. Тиск газу в безповітряних шинах замінено пружними спицями, які, деформуючись, створюють ефект накачаного повітрям колеса.

Взагалі випуск безповітряних шин, яким не страшні проколи, - досить популярна тенденція серед виробників шинної продукції. Ще в 2001-му на знаменитому Токійському автошоу компанія Bridgestone представила свою версію безповітряних шин, в основі яких – складна структура спиць. Однією з головних особливостей представленого екземпляра є те, що вони виготовлені з термопластичних смол і піддаються вторинній переробці.

І якщо перелічені вище виробники основну увагу приділяють функціональності продукції, то корейська компанія Kumho зробила ставку на гламур – спеціально для любителів дріфтингу корейці створили шини, які при буксуванні виділяють рожевий дим.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.