4 оригінальні ідеї економії простору в квартирі Автор: lesya · Опубліковано: 24.10.2013 16:44 · Розділ: Цікаві факти

Якщо у вас невелика квартира, то ви, напевне, стикаєтеся з багатьма проблемами, викликаними нестачею місця. Досконало прибрати в такій квартирі практично нереально, оскільки завжди є купа речей, які за браком місця не мають постійного притулку. Місця небагато, меблі – тільки найбільш необхідні, а якщо до вас завітають гості, розвернутися взагалі ніде. Нестача простору негативно впливає на психіку, отож так і до депресії недалеко.

Та у відчай впадати не варто: є чимало способів зекономити простір в квартирі, зробивши кімнату та її вміст максимально функціональними, а атмосферу – необтяжливою. Пропонуємо вам кілька оригінальних ідей.

1. Найперше, що слід зробити, це відмовитися від старих меблів: для економії простору вам, скоріше за все, доведеться виготовляти меблі на замовлення. Відмовтеся від громіздких шаф, замінивши їх більш сучасними та місткими шафами купе. На допомогу прийдуть полиці та стеллажи, на які можна поскладати книги та безліч інших вельми корисних дрібниць. Так, подумайте самі: в магазинах та гіпермаркетах товарів – безліч, але всі вони зручно та компактно розташовані – все це стало можливим завдяки стеллажам – перекатные стеллажи и полочные стеллажи, мобильный стеллаж – все це – незамінні атрибути кожного магазину. То чому б не використати цю ідею вдома?

2. Ліжко чи диван займають в квартирі надто багато місця. Якщо вибрати ліжко, на якому зручно спати вночі, то, скоріше за все, вдень, уже вкотре вдарившись об спинку чи ніжку, ви проклинатимете його на чім світ стоїть. У даному випадку варто використати вертикальний простір кімнати. Так, ліжко потрібне вам лише в певний період доби. Тому ви преспокійно можете винести його на «другий поверх», приставивши драбину. Простір під ліжком можна використати з більшою ефективністю. Наприклад, на вивільненій площі можна облаштувати зручне робоче місце. Можете спробувати помістити ліжко на шафу – варіант також досить вигідний та економний в плані простору.

3. Намагайтеся кожен елемент інтер’єру перетворити у більш функціональний. З підвіконника, трохи його розширивши, можна зробити стіл. При цьому стосується це не лише кухні, але й кімнати: невеликий столик може замінити парту дитині або стати вашим робочим місцем.

4. Якщо ж у вашій квартирі є балкон, то вам неймовірно пощастило: замість того, щоб перетворювати його на склад всілякого мотлоху, облаштуйте тут робочий кабінет, невелику відпочинкову зону, чи навіть спальню з гамаком.


Інші новини розділу