Найбільш галасливим містом Туреччини став Бодрум Автор: lesya · Опубліковано: 24.10.2013 15:59 · Розділ: Події у світі

Бодрум (фото з hipway.ru)
Бодрум (фото з hipway.ru)

Туреччина вже протягом досить тривалого часу користується популярністю серед українських туристів. Доступність цін та пропонований турецькими готелями й відпочинковими центрами комфорт з кожним роком приваблює все більше бажаючих зануритися в гамірну атмосферу курортних містечок.

В Туреччині можна знайти відпочинок на будь-який смак: і любителі нестримних веселощів, і бажаючі усамітнитися зможуть прекрасно провести час у цій сонячній країні. Тому перед поїздкою необхідно визначитися, чого ви більше бажаєте: спокійно поніжитися під сонцем, насолоджуючись тишиною в якомусь безлюдному місці, чи стати частиною веселої та гамірної юрби туристів, яких в Туреччині безліч. Якщо вам тяжко визначитися з вибором чи, для прикладу, вас цікавить недвижимость Турции, заходьте на форум Турция для друзей – недвижимость, інформація та відгуки про готелі, описи курортів – все це значно полегшить ваш вибір.

Приміром, там ви можете знайти інформацію про те, що турецьке місто Бодрум було визнане найбільш шумливим містом країни. Тому якщо ви хочете усамітнися удвох, сюди ні ногою. Не варто їхати й в Анталію – вона в рейтингу найбільш шумливих міст стала другою.

Так, за підсумком останніх дев’яти місяців найбільш галасливою провінцією країни стала Мугла. Всього за три місяці літа два основні туристичні центри провінції – міста Бодрум та Мармаріс – були оштрафовані на 350 тисяч доларів. Друге місце за показником шумового забруднення дісталося Анталії, яку оштрафували на 260 тисяч доларів.

Автори дослідження розповіли, що Стамбул, який в минулому році був лідером рейтингу «шумового впливу на місцеве населення», цього року виявився дуже тихим - сума штрафу склала всього 65 тисяч доларів. А Ізмір і Баликесір взагалі стали на путь істинний – цього сезону вони не штрафувалися ні разу.

У даному контексті спеціалісти зауважують, що туристи, яких багато в Туреччині, повинні заздалегідь враховувати можливий шум та гучну музику в готелях і уважно поставитися до вибору готелю. Справа в тому, що є так звані молодіжні зони, галасливі і тусовочні, і вони розташовуються здебільшого на узбережжі. Музика тут звучить допізна, часто влаштовуються дискотеки. В той же час готелі в центрі не можуть собі дозволити такої розкоші: музика допізна, шум та гам можуть заважати не лише місцевим мешканцям, але й самим відпочиваючим. Тому людям варто самим вирішувати, який відпочинок їх приваблює більше: тихий чи гучний.


Інші новини розділу