Американець втратив роботу через те, що дав відсіч грабіжникам Автор: lesya · Опубліковано: 23.10.2013 19:05 · Розділ: Кримінал

У світі щодня стаються курйозні ситуації. Часом вони смішні, часом трагічні. І ось цими днями такий випадок стався в житті 29-річного Шеннона Котрана, мешканця міста Нашуа в штаті Нью-Гемпшир: чоловік втратив роботу через те, що зумів запобігти пограбуванню, давши гідну відсіч грабіжникам. Замість подяки, чоловіка звільнили за дисциплінарну провину. Його звинуватили в тому, що він наставив на злочинця пістолет, а носіння зброї внутрішніми правилами компанії, яка є власницею АЗС, суворо заборонене.

Заправка належить компанії Nouria Energy. Грабіжники увірвалися на заправку 14 жовтня цього року. Злочинець підійшов до Котрана саме тоді, коли той закінчив обслуговувати іншого клієнта. «Він замахнувся ножем і хотів вдарити мене, - розповів молодик журналістам видання Nashua Telegraph. - Я одразу зробив кілька кроків назад, навів на грабіжника свій пістолет і сказав, що це дуже погана ідея і що насправді він навряд чи хоче це робити. Після такої відсічі грабіжник негайно втік». Поліція міста одразу ж оголосила грабіжника в розшук.

Однак працівник, який так героїчно запобіг пограбуванню, втрапив у іншу халепу – через кілька годин після того, як керівництво компанії дізналося про інцидент, його звільнили. Представник компанії розповів, що і керівництво, і працівники розуміють і нормально сприймають право на носіння зброї, проте іншого способу створити безпечні умови на заправних станціях, окрім заборони на носіння вогнепальної зброї на робочому місці, вони не бачать. У той же час Котран впевнений, що саме пістолет врятував йому життя, допомігши вберегти гроші компанії, отож він ні про що не шкодує.

Видання також зазначає, що ліцензію на носіння зброї Котран отримав вісім років тому, однак брати пістолет на роботу він почав лише в 2011 році, та й то виключно з міркувань безпеки. Йому були добре відомі внутрішні правила компанії, адже він працював на заправці протягом десяти років. Та, за словами чоловіка, лише за останні кілька місяців у місті сталося двадцять розбійних нападів. Жертвами переважної більшості з них стали магазини та продавці.

Коментуючи свій вчинок, Котран висловив сподівання, що компанія «переосмислить свою політику» в плані носіння зброї. Він також додав, що анітрохи не шкодує з приводу того, що трапилося. «В мене є наречена, яку я дуже кохаю, улюблені прийомні діти, і в грудні у нас народиться перший онук, - розповів Котран. - Думаю, якби я не захищався, я б не повернувся додому в той день і не побачив свою сім'ю».


Інші новини розділу