Китайського професора звільнили за те, що він оголився перед студентами Автор: lesya · Опубліковано: 23.10.2013 16:32 · Розділ: Освіта

Щоб втовкмачити ледачим студентам складнощі науки, деякі викладачі здатні на воістину геройські вчинки. В намаганні донести істину до молодого покоління, вони навіть готові роздягтися догола. Щоправда, за це можна поплатитися роботою, що й сталося з одним китайським професором. Горе-викладача одного китайського університету звільнили з роботи за те, що той роздягнувся догола прямо на лекції. Професор наважився скинути штани, щоб продемонструвати особливе значення «енергії тіла» та «зробити виклик заборонам». Проте керівництво університету не зовсім лояльно поставилося до новітніх методів викладання професора, і тепер студентів чекає знайомство з новим викладачем боді-арту.

Сталася ця для когось кумедна, а для когось не зовсім подія в місті Чанчжоу (східна провінція Цзянсу). 56-річний викладач Технологічного університету на ім’я Мо Сяосінь оголився перед студентами прямо на лекції курсу «боді-арт та культура». Цей курс є новим для китайських вузів, і професор доклав усіх зусиль, щоб зацікавити студентів. Схоже, йому це вдалося, проте ціну заплатити довелося досить-таки високу.

«Пан Мо виглядав дуже схвильованим, - розповів один з учнів. - Не перестаючи читати лекцію, він розстебнув пояс і скинув штани, опинившись абсолютно голим посеред аудиторії».

Аудиторія (всього студентів було близько тридцяти) страшенно зніяковіла, та захоплений професор не вгавав. Незважаючи на те, що студенти втупили свої погляди хто куди, викладач настільки розійшовся, що почав умовляти роздягтися і самих студентів. Щоправда, його прикладові так ніхто й не слідував.

До речі, це вже не перша доволі провокативна лекція, яку проводив Мо. Трохи раніше він привів на заняття оголених моделей, які служили фоном для лекції по теорії боді-арту. Збентежені студенти скоса зиркали на молодих юнака та дівчину, та більше вразила їх нагота літньої пари – чоловікові та жінці було по років 70-80.

Згодом лектор-невдаха спробував пояснити свій ексцентричний вчинок. Виправдовуючи себе, він зазначив, що всього лише хотів підкреслити «владу тіла » і «кинути виклик табу». Проте такий новаторський підхід від звільнення професора не врятував: про все одразу ж дізналося міністерство культури Китаю, і викладача публічно осудили. «Немає жодних табу в галузі дослідження, але проробляти подібне в процесі навчання явно ненормально», - зазначив чиновник, пояснивши, що цей навчальний курс взагалі перебуває «на стадії розробки».

На даний момент невідомо, яке покарання понесе викладач за настільки оригінальну лекцію. Ймовірно, звільненням все не закінчиться, адже в Китаї, де навіть у спеку школяркам забороняють ходити в коротких майках, таких випадків до сьогоднішнього дня ще не було.

Джерело: http://allworldnews.ucoz.ru/

Інші новини розділу

 • Як отримати студентську візу в Великобританію

  Як отримати студентську візу в Великобританію · Jane Holiday · 31.07.2017 13:20

  Найефективніший спосіб покращити свій рівень англійської й відвідати Великобританію – це мовні курси, які відкривають вам двері в безкоштовне навчання закордоном та перспективу в майбутньому.


 • Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно

  Чому ваші діти не повинні вчитися на відмінно · Jane Holiday · 12.07.2017 12:39

  Батьки та вчителі в один голос повторюють школярам, що високі бали та відмінне навчання в школі відкривають двері до великих можливостей та дарують квиток в майбутнє. Але чи є це так насправді?


 • Як не перестаратися з раннім розвитком дитини

  Як не перестаратися з раннім розвитком дитини · Jane Holiday · 06.07.2017 12:27

  Батьки, які намагаються виховати вундеркінда дуже часто забувають про просту річ – емоційний стан дитини. Oсь пoрaди, якi дoпoможуть не пeрегнути палку.


 • 4 факти шкідливості домашнього завдання

  4 факти шкідливості домашнього завдання · Jane Holiday · 05.07.2017 13:00

  Вчителі вирішують, допомагає домашнє завдання засвоїти матеріал, чи краде дитинство, адже школярі недолюблюють домашнє завдання не залежно від висновків дорослих. У 21 столітті вчителі дійшли до висновку, що домашнє завдання не впливає ніяким чином на процес навчання й успішність, а навпаки шкодить. Чотири причини, чому все саме так, ви можете прочитати в цій статті.


 • Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням?

  Чи варто замінити шкільну систему домашнім навчанням? · Jane Holiday · 28.06.2017 12:16

  Система сучасної освіти на даний момент є дуже актуальною темою. Але з проблемами батьки починають зіштовхуватися ще до початку навчального періоду. Інколи не зрозуміло, як люди, які викладають в школі, можуть навчити чогось корисного вашу дитину. Тому думки про домашню освіту дуже часто навідуються до сучасних батьків. Адже в школі дітей «підганяють» під один стандарт, забираючи в юного представника суспільства індивідуальність та свою думку. Якщо вам цікаво дізнатися все про домашнє навчання, дочитайте статтю до кінця.