В Японії випустили вино для кішок Автор: lesya · Опубліковано: 23.10.2013 10:39 · Розділ: Події у світі

В світі чимало дивакуватих людей, вчинки яких можуть спантеличити пересічного громадянина з традиційним для більшості світосприйняттям. У когось ці дивацтва є побічним ефектом геніальності, тоді як в деяких осіб вони чомусь перетворюються на безглузді примхи.

Візьмімо хоча б ситуацію з домашніми тваринами. З тим, що вони стали нашими найкращими друзями, мало хто посперечається. Ми просто зобов’язані піклуватися про своїх домашніх улюбленців, годувати їх та в разі потреби лікувати. Проте прирівнювати чотириногих вихованців до людей – це вже занадто. Тим не менше, сьогодні з’являється все більше закладів, що пропонують тваринам воістину королівський комфорт.

Так, в наш час, для прикладу, ви можете преспокійно відвести свого собаку чи кішку в спеціалізований ресторан, де їх обслуговуватимуть на вищому рівні. Існують також готелі для собак. А нещодавно японські підприємці випустили… вино для кішок.

За словами творців цієї дивовижі, вино чудово підійде тим, хто справляє свята наодинці зі своїми домашніми улюбленцями.

Напій отримав назву «Nyan Nyan Noveau», що перекладається як «Няв-няв нового врожаю». Воно надійшло у продаж минулого тижня. За пляшку ємністю 180 мг доведеться заплатити всього 399 ієн (приблизно 4 долари). Виробництво котячого вина налагодила компанія B & H Lifes, яка до цього часу займалася виготовленням корму для тварин.

За словами розробників, котяче вино зовсім не містить алкоголю. Його виготовляють з виноградного соку, збагаченого вітамінами. Щоб улюбленці зажадали вина, до нього додають котячу м’яту – рослину, ефірні олії якої чинять на котів вплив, схожий на валер’янку.

Зауважимо також, що це вже не перша витівка B & H Lifes: трохи раніше компанія налагодила випуск пива для собак. Собачий напій отримав не менш кумедну назву - «Wan Wan Beer» («Гав-гав пиво»). На сьогоднішній день напій користується чималою популярністю як серед собак, так і серед їх власників, які полюбляють радувати своїх вихованців пляшечкою «хмільного» напою.

Зазначимо також, що японці вже не перші, хто спробував напоїти вихованців. Минулої зими на прилавках Орегона з'явилося безалкогольне пиво, до складу якого входив м’ясний бульйон, пивна кашка, імбир, кориця та мед. А компанія Bowser, яка вже протягом тривалого часу займається виробництвом собачого пива, два роки тому удостоїлася нагороди Академії світових рекордів. Схожий напій можна знайти на прилавках Іспанії та Бразилії.


Інші новини розділу