Женские часы Венгер: модные тенденции 2013 Автор: lesya · Опубліковано: 22.10.2013 21:26 · Розділ: Цікаві факти

Годинник – модний аксесуар

Жіночі годинники сьогодні перестали бути необхідністю – розмаїття гаджетів відібрало у виробників годинників ласий шматок прибутку. Так, навіщо носити годинник, якщо його основну функції виконують мобільні телефони, плеєри і т.д. Та якщо глянути з точки зору моди, то без годинника тут не обійтися – вони стали незамінним аксесуаром сучасних модниць, невід’ємним елементом довершеного і гармонійного образу.

Женские часы Венгер

Мода на годинники міняється повільніше, ніж на вбрання та інші аксесуари. І сьогодні найбільші модниці, як і кілька сезонів тому, нададуть перевагу годинникам з громіздкими, великими циферблатами. Надійність швейцарського механізму, габаритний циферблат та розмаїття кольорів роблять годинники виробника одними з найпопулярніших сьогодні. Широкий асортимент годинників на будь-який смак представлений в Интернет-магазине АнкерШоп – тут ви можете купить якісні годинники, до того ж цены вас приємно здивують. Що ж стосується інших виробників, таких як Dolce&Gabbana, Michael Kors, Jacques Lemans, Roberto Cavalli та DKNY, то вони також обирають переважно великі розміри циферблатів – на тендітному жіночому зап’ясті громіздкі та трохи навіть грубуваті аксесуари виглядають особливо витончено та зворушливо.

Тріумф кольору

За вікном 2013 рік, а в моді й надалі яскраві циферблати з не менш яскравою гамою відтінків годинникових ремінців. При цьому, за твердженням експертів, вони будуть на піку моди ще як мінімум кілька сезонів. Тому можете сміливо поповнити свою колекцію наручних годинників хоча б одним веселковим екземпляром.

Коштовні годинники

Можна прикрасити годинник коштовними каменями, діамантами чи дорогоцінними металами, а можна доповнити ювелірні шедеври вишуканим циферблатом. Власне, другу тенденцію й обрали деякі виробники, сміливо експериментуючи з формами та матеріалами, інкрустуючи свої творіння діамантами, смарагдами та рубінами. Такий собі гарненький браслет, обладнаний годинниковим механізмом, – такі речі завжди в моді, та не всім по кишені.

Жінка-змія

Невідомо, на що натякають виробники годинників, однак в цьому році з’явилося кілька екземплярів годинників від провідних виробників, в яких обігрується мотив змії. Чи то жіночий характер, чи, може, пластичність та грація жіночого тіла надихнули дизайнерів-розробників на створення таких годинників, та виглядають вони цікаво і… розкішно.


Інші новини розділу