Особливості інтер'єру в стилі кантрі Автор: lesya · Опубліковано: 22.10.2013 20:50 · Розділ: Цікаві факти

На сьогоднішній день інтер’єр – це не просто зовнішній вигляд вашої квартири, це щось значно більше. Вдало підібравши інтер’єр, ви перетворите ваше помешкання в осередок затишку та розкоші. Компонуючи різні елементи та підбираючи їх у відповідності з власними уподобаннями, ви зможете створити дім, про який все життя мріяли, а душевна рівновага, яку ви здобуватиме, перебуваючи в приємній для вас атмосфері, допоможе вам досягти чималого успіху в житті.

Розмаїття сучасних будівельних матеріалів дозволяє створювати найсміливіші інтер’єри, які вирізняються не лише вишуканим зовнішнім виглядом, але й функціональністю. При цьому, використовуючи альтернативні матеріали, ви зможете ще й добряче зекономити.

Зрозуміло, що у всіх нас смаки різні, отож і сучасні інтер’єри витримуються в різних стилях. Якщо вам до вподоби спокійна атмосфера, від якої віє надійністю, добротністю та якимось сімейним затишком, зверніть увагу на стиль кантрі – інтер’єри в цьому стилі користуються чималою популярністю в наш час, коли на перший план в різних сферах нашого життя висуваються екологічність та простота матеріалів.

Стиль кантрі в кожній країні має певні національні відтінки, адже він увібрав у себе всю надійність і традиції будівництва сільських будівель. Цей стиль передбачає використання екологічно чистих природніх матеріалів, якісних, простих та надійних. Відтінки здебільшого пастельні, ніякого глянцю та пластику.

Втім, новітні технології та матеріали проникли і сюди: поліуретанові фальшбалки в кантрі-будівлях сьогодні використовуються дуже часто. З поліуретану, для виробництва якого часто використовують хімічну рідину Wanefoam, виготовляються також карнизи, колони та інші архітектурні елементи. Тим не менше, слід пам’ятати, що навіть ненатуральні матеріали повинні зовні виглядати, як природні: їх стилізують під дерево, камінь тощо.

Якщо вам до вподоби шпалери, вибирайте прості візерунки: клітинка, смужка, дрібні квітки тощо. На кухні підійде плитка чи шпалери під дерево. Та як би там не було, дерево в натуральному вигляді повинне бути присутнє в інтер’єрі.

У відповідному стилі підбираються й меблі. Це повинні бути досить громіздкі конструкції з масивними деталями, для яких, однак, характерна простота та відсутність чудернацьких елементів. Можна додати й меблі, які служитимуть водночас прикрасою: комоди, скрині та серванти додадуть вашому дому в стилі кантрі довершеності.


Інші новини розділу