Volvo пропонує зберігати електроенергію в дверях та на даху автомобілів Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2013 16:32 · Розділ: Авто-мото

Конкуренція серед автовиробників на сьогоднішній день досягла свого апогею: з кожним роком з’являються все нові моделі автомобілів, дедалі більше пристосовані до потреб людини за кермом та особливостей сучасних доріг. При цьому на ринку автомобілів представлені найрізноманітніші моделі – від розкішних та надзвичайно дорогих авто представницького класу до зручних та економних моделей автомобілів. Останнім часом, коли людство стурбоване проблемами екології та енергозбереження, провідні світові автовиробники в умовах суворої конференції роблять ставку на впровадження новітніх технологій, спрямованих на використання альтернативних джерел енергії.

Нещодавно, для прикладу, компанія Volvo повідомила про намір з здійснити справжню революцію не лише у сфері виробництва електромобілів, але й у світовому автопромі в цілому. Скандинавський автомобілебудівник замахнувся на створення особливих акумуляторних батарей. У компанії планують перетворити деталі кузова на невеликі батареї, здатні накопичувати енергію, яку в процесі їзди й використовуватиме автомобіль.

Справа в тому, що однією з найбільш болючих проблем для сучасних автокарів є наявність важких акумуляторів. Однак розробники Volvo, схоже, знайшли вирішення цьому, здавалося б, безнадійному питанню, створивши спеціальний інноваційний матеріал, здатен постачати автомобіль електроенергією не гірше, ніж сучасні батареї. Матеріал, що складатиметься з вуглепластику та полімерів, вирізнятиметься надзвичайною пластичністю, тому з нього зможуть виготовити, для прикладу, ті ж кузовні деталі, які заодно накопичуватимуть таку необхідну електроенергію.

За словами представників Volvo, застосування нового матеріалу дозволить не лише зекономити місце, але й допоможе знизити вагу автомобіля на цілих 15%. А це немалий показник. Згідно з попередніми підсумками, використання в якості ємностей для збереження електроенергії таких деталей авто, як дверні панелі, дах чи капот, дозволить запастися енергією, якої вистачить на 130 кілометрів пробігу. Спеціалісти говорять, що навіть однієї кришки багажника, виготовленої з інноваційного матеріалу, вистачить для того, щоб сучасний автомобіль позбувся звичайних батарей. Що стосується питання зарядки деталей авто, то їх можна буде зарядити двома способами – традиційним, від розетки, або ж за допомогою системи рекуперації енергії гальмування.

Новітня система забрала у виробника три роки досліджень. Тепер оновлений Volvo S80 виїхав на дороги Швеції, щоб випробувати, настільки дієвими виявляться нові деталі кузова.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.