Рентгенівські знімки обличчя Мерилін Монро видали її таємницю Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2013 14:40 · Розділ: Кіно

Вже найближчим часом на популярному американському аукціоні Julien's на торги буде виставлено унікальні знімки обличчя знаменитої кінозірки, секс-символу Америки Мерилін Монро. Знімки було зроблено з використанням рентгенівських променів, і вони є доказом того, що легендарна Мерилін зверталася за допомогою до пластичного хірурга.

Власник оригінального лоту переконує, що унікальні рентгенівські знімки передав йому до рук голлівудський пластичний хірург Майкл Гурдіна. Повідомляється, ніби він і є тим лікарем, який працював над удосконаленням обличчя зірки. Майкл, за твердженням продавця, зізнався йому, що провів актрисі операцію зі зміни форми підборіддя та кілька операцій, в ході яких намагався виправити ніс. За твердженням експертів, остаточна ціна лоту не перевищуватиме й тридцяти тисяч доларів, та якщо на аукціоні будуть присутні палкі фанати Мерилін, то за лот можуть виручити й кілька сотень тисяч.

Протягом тривалого часу Мерилін Монро вважалася секс-символом Америки. Її фанати запекло відмовлялися вірити в те, що краса їхнього кумира - багато в чому результат роботи рук вправного пластичного хірурга.

Та попри таку недовіру чутки про те, що актриса перенесла кілька косметичних операцій, розповсюджувалися ще з 50-х років. Проте більш як за півстоліття жодного достовірного доказу цьому факту знайдено так і не було.

Схоже, виставлені знімки допоможуть вирішити одвічну суперечку стосовно природності краси знаменитої кінодіви. Ось тільки автентичність знімків необхідно буде довести.

Зі слів самого хірурга, Мерилін зверталася до нього в 1950 році. Тоді пластична хірургія лише починала розвиватися, отож Монро була першопрохідцем. У підборіддя їй було вставлено імплантат. За словами лікаря, у фільмах 50- х років кінозірка знімалася вже з новим обличчям. Природно, що артистка намагалася приховати своє справжнє ім’я, отож до хірурга вона приходила під ім'ям Джоан Ньюман.

Повідомляється також, що в рамках аукціону, який відбудеться в Беверлі-Хіллз вже в листопаді, продадуть не лише рентгенівські знімки актриси - всі медичні картки Мерилін Монро, які зафіксували всі історії захворювань зірки, стануть доступними для шанувальників та охочих придбати оригінальні лоти. Медичні картки охоплюють період з 1950 по 1962 роки. За ці доволі цінні для вибраного кола людей документи організатори аукціону припускають виручити від 15 до 30 тисяч доларів.

Джерело: http://livemod.ru/

Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.