Найбільш незвичні лоти на eBay Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2013 13:15 · Розділ: Цікаві факти

Купити в Інтернеті сьогодні можна практично все – від косметики та модних аксесуарів до вкрай дорогої нерухомості, яка коштує мільярди доларів. При цьому ви можете не лише за копійки придбати необхідну вам річ, але й сколотити цілий маєток, продавши непотріб. Звісно, вдається це далеко не всім, проте шансів заробити чимало грошей на якійсь дурничці насправді існує чимало.

Для цього й існує доска объявлений – объявления про купівлю чи продаж товарів, та ще й через Інтернет, значно розширили ваші шанси на успіх. Доска объявлений дозволяє знайти те, що потрібно: хто зна, можливо, десь у зовсім іншому кінці світу ваша старенька магнітола комусь та й пригодиться…

Та якщо ви мрієте заробляти на торгівлі, при цьому нічого не вкладаючи, скористуйтеся послугами аукціонів: найзнаменитіший Інтернет-аукціон eBay дозволяє продати практично усе – від вживаного одягу до власної душі. Так, на аукціоні часом виставляються зовсім вже неочікувані лоти. І, слід сказати, чимало з них принесло дохід своїм власникам.

Так, якщо ви довіряєте своєму чоловікові, і у вас вдома раптом завалявся чоловічий пояс вірності, можете спокійно заробити на ньому сотню-другу доларів. Досить незвичний аксесуар, тим більше, що всі ми звикли до жіночих поясів. Якщо ж ваш чоловік полюбляє скочити у гречку, то ви можете преспокійно почепити на його чоловічу гордість виконаний із силікону «пояс», заплативши 172 долари.

А ось наступний лот вирізняється своєю досить-таки вульгарною оригінальністю: невідомо, кого привабить рулон використаного туалетного паперу, та ще й за ціною 92 000 доларів. Що ж, ймовірно, власник лоту – якась знаменитість, яка, однак не посміла розголошувати свої потаємні підробітки.

Так, для торгівлі на eBay просто необхідна фантазія. Якби ви нею володіли, то саме ви б стали власником наступного лоту – Інтернету… Так, якийсь винахідливий продавець вирішив продати Інтернет, та ще й за досить пристойну суму – один мільйон доларів.

Наступний лот, незважаючи на свою оригінальність, був оцінений досить дешево – всього трохи більше трьох доларів заплатив за смисл життя один покупець.

Якщо ж вам до вподоби містика, та й хочеться мати когось, хто б вирішував за вас усі проблеми, можете придбати джина в пляшці. Продавець таємничої примари розповів, що одного разу в ході розкопок він знайшов старовинний ящик, в якому лежали дві пляшки і щоденник. Одна з пляшок вислизнула з рук чоловіка і розбилася, а з неї повалив чорний дим. Чоловікові зосталася друга пляшка. Та з того часу його спокій було порушено: якась чорна примара почала буквально переслідувати чоловіка. І ось він вирішив її позбутися, продавши на аукціоні другу пляшку. Дивно, але ця неправдоподібна історія дуже сподобалася покупцям, і вони були готові віддати за пляшку цілих 90 мільйонів доларів.


Інші новини розділу