6 найпоширеніших помилок на Форексі Автор: lesya · Опубліковано: 21.10.2013 12:19 · Розділ: Економіка

На сьогоднішній день ринок Форекс став одним із найприбутковіших способів заробітку в Інтернеті. І водночас, одним із найбільш ненадійних: в той час, коли одні заробляють мільярди доларів, проводячи вигідні угоди, недосвідчені трейдери втрачають свої скромні депозити, поповнюючи лави тих, хто переконує, ніби Форекс – це «лохотрон». Однак невдачі можна було б уникнути, якби більшість початківців не припускалися практично однакових помилок.

Найперша і часто фатальна помилка – відсутність необхідних знань. Прочитавши кілька книг, ви з азартом беретеся за справу, та в більшості випадків вас чекає невдача. А тепер подумайте, чому? На лікаря та пілота вчаться кілька років, потім перші практичні заняття проводяться під наглядом досвідчених викладачів, чи не так? То чому ж ви гадаєте, що фінансовий ринок потребує менше умінь і знань? Тому варто вивчити основні нюанс торгівлі на Форексі, при чому зробити це слід в людини, яка реально торгує, і торгує успішно. Далі – пробна, демонстраційна версія під наглядом керівника. І лише тоді варто братися за справу самостійно.

Ще одна помилка - надмірна квапливість і зростаюча самовпевненість. За статистикою, переважна більшість трейдерів за перші два місяці примножують свої статки на 80%. Немалий показник, погодьтеся. Далі вони помилково думають, що вже освоїли все необхідне, і забувають про правила. Результат – практично повна втрата первинного капіталу на 4-5 місяцях. Пам’ятайте: правил слід дотримуватися завжди, навіть якщо у вас вже є чималий досвід у цій справі.

Третьою найбільш поширеною помилкою початківців є спроба розпочати роботу з дейтрейдингу. Короткострокові графіки – для професіоналів, що вміють приймати миттєві рішення, які здебільшого базуються на інтуїції та чималому досвіді. Якщо ви початківець, то вам не варто цим займатися - для вас існує end of day

За даними статистики, близько 50 % початківців на Форексі втрачають гроші через те, що намагаються працювати проти тренду. Цього робити не слід. Краще злитися з натовпом – не думайте, що ви найрозумніший. Тренд – ваш товариш, і краще плисти за течією.

Не варто надміру довіряти різного роду індикаторам, механічним торговельним системам та аналітикам. Рішення повинне бути тільки вашим.

Ще однією причиною, яка не дає вам заробляти на Форексі, є відсутність чіткого виробленого торгового плану та власної стратегії. Тому вам просто необхідно вести щоденник трейдера. Там ви зможете записати чимало важливих речей, які допоможуть вам в будь-який час, незалежно від ситуації на ринку, зорієнтуватися та прийняти правильне рішення.

По материалам сайта forextactic.ru


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.