Коли вибухають унітази Автор: kseniya_www · Опубліковано: 19.10.2013 19:19 · Розділ: Цікаві факти

Ми вже звичні до сюрпризів вітчизняного комунального сервісу: то воду відключають, то газ, то світло.

Про деякі такі аварійні виключення, якщо вони профілактичні, населення попередньо повідомляють. Те, що для нас є побутовою нормою, для американців інколи обертається ледь не катастрофою.

Як пише Daily News, того дня нічого не віщувало біди для Мішеля Пьєра. 58-річний мешканець Нью-Йорка навіть гадки не мав, що його очікує, коли заходив до своєї вбиральні. Напередодні в його районі велися профілактичні роботи, а тому водопостачання було відключено. Коли воду нарешті подали, він вирішив пересвідчитись, чи надходить вона до бачка унітаза. Можливо, він зайшов і по нагальній потребі, та це не принципово. Щойно він спробував спустити воду, як щось вибухнуло і він упав без тями. Кажуть, його мрією була стиральная машина маме на подарок к новому году, але тепер її доведеться відкласти на невизначений термін. Внаслідок вибуху Пьєр отримав численні поранення і порізи на руках, ногах і обличчі, які завдали йому друзки сантехнічного фаянсу. Його життю, щоправда, нічого не загрожувало, але в найближчій лікарні медики змушені були накласти йому біля тридцяти швів.

Як визнають фахівці, подібне могло статися через повітряний корок, який утворився в трубі. Коли він під тиском води піднявся догори, то й спричинив гідравлічний удар. Тереза Рахт, адвокат компанії, котра обслуговує будинок, повідомила виданню Daily News, що спеціалісти фірми тепер вивчають питання, чи це був поодинокий випадок і чи можливо було його уникнути. Подібна подія захопила їх зненацька і стала повною несподіванкою.

Тим часом адвокат Пьєра готується позиватися на компанію до суду і мова йде не лише про матеріальні збитки, яких зазнав потерпілий. Мішель Пьєр зазнав значної моральної травми, котра в його віці може мати самі несподівані наслідки. Адже, як він стверджує, тепер Мішель просто боїться спускати воду в унітазі, і змушений робити це за допомогою хитрого пристосування. Він прив’язав довгий шнурок до спускового важеля унітаза і спускає воду, лише заховавшись за дверима.

Найдивніше, що це вже другий подібний випадок в Нью-Йорку. Не везе з унітазами Великому яблуку. 2004 року унітаз вибухнув під працівником одного із судів Нью-Йорка, розлетівшись в друзки. Тепер Д’Алессандро змушений щоранку перед виходом на роботу виконувати складні вправи, тому і вимагає від адміністрації міста компенсації в 5 мільйонів доларів.


Інші новини розділу