Комфорт чи оригінальність: чому віддати перевагу при виборі ліжка Автор: lesya · Опубліковано: 17.10.2013 15:10 · Розділ: Цікаві факти

Здоровий сон – запорука гарного настрою та високої працездатності протягом дня. А міцний сон просто неможливий без зручного ліжка. Звісно, в підлітковому віці чи в ранньому дитинстві нам було однаково, де засинати – хоч сидячи, хоч стоячи, - та з роками ситуація змінюється, і ми стаємо схожими на принцесу на горошині – то матрац зам’який, то подушка незручна… Словом, до вибору ліжка слід підходити відповідально.

Перед тим, як вирушити в магазин, ви повинні запастися певними даними. По-перше, вам необхідно визначитися з розмірами ліжка: воно повинне не лише вписуватися у вашу кімнату, але й відповідати вашому росту. Ідеальний довжина ліжка – ваш ріст плюс 15 сантиметрів. Зверніть увагу й на матеріли, з яких виготовлене ліжко: металеві каркаси та суцільне дерево послужать вам довше, ніж фанера та тирсоплита.

Та найважливіше при виборі ліжка – це матрац. Саме від нього залежатиме, яке положення прийматиме ваше тіло під час сну, а отже й те, висиплятиметеся ви чи ні. Краще за все – купить матрас ортопедичний, який відповідатиме всім вимогам вашого організму.

Та якщо ви полюбляєте виділятися, і традиційного ліжка, нехай і дуже якісного та надійного, вам мало, доведеться пошукати щось екстравагантне. Можете виготовити його на замовлення, головне, щоб не забракло грошей та фантазії. Нижче пропонуємо вам кілька ідей оригінальних ліжок.

Ліжко, виготовлене у формі витка спіралі чудово впишеться в сучасний інтер’єр. Воно зручне ще й тим, що дозволяє подружжю зберігати приватні території без втрати почуття єднання.

Цікавою є концепція японців, які віддають перевагу ліжкам, що ніби повисли у повітрі над підлогою. Такі ліжка встановлюються або на спеціальні скляні ніжки, або ж утримують положення завдяки спеціальному кріпленню з однієї сторони меблів. Оригінально, незвично та по-сучасному.

Фото з http://www.myhome.ru/
Фото з http://www.myhome.ru/


Фото з http://www.myhome.ru/
Фото з http://www.myhome.ru/


А ось дизайнер Эрнесто Нето створив ліжко, естетичну сторону якого можна піддати сумніву. Проте воно потрапило до нашого списку, оскільки вирізняється однією вкрай оригінальною особливістю: на такому ліжку можна спати стоячи, при цьому тіло розслабиться так, як і в горизонтальному положенні.

Фото з http://www.myhome.ru/
Фото з http://www.myhome.ru/

Наступне ліжко чудово підійде тим, хто холодними осінніми вечорами полюбляє вмоститися в крісло-качалку, загорнутися в теплий плед, і, попиваючи запашний чай, почитати улюблену книгу. Винайдене Джоєм Манусом ліжко-качалка дозволить вам засинати під спокійні та монотонні колихання – чудовий спосіб відволіктися від повсякденних турбот перед сном.

Фото з http://www.myhome.ru/
Фото з http://www.myhome.ru/

Інші новини розділу