Групу Nirvana висунули в Зал слави рок-н-ролу Автор: lesya · Опубліковано: 17.10.2013 11:24 · Розділ: Музика

Почесне місце в Залі слави рок-н-ролу може найближчим часом дістатися легендарному рок-гурту Nirvana та Пітеру Гебріелу – вони вперше в історії увійшли до списку претендентів. Всього на місце в Залі слави претендуватимуть 16 номінантів, і серед них повинні вибрати тих, хто здобуде почесне звання вже в цьому році.

Повідомляється також, що, крім колективу Nirvana та Пітера Гебріела, до списку претендентів на місце в Залі слави вперше потрапила співачка Лінда Ронстадт, дует Hall and Oates, Лінк Рей, а також колективи The Replacements, Yes і The Zombies. Цікавим є те, що виконавиця Ронстадт потрапила до списку якраз кілька місяців по тому, як розповіла публіці, що більше не може співати через хворобу Паркінсона.

Як уже зазначалося, всього на включення до Залу слави рок-н-ролу висунули шістнадцять учасників, проте решта з них номінувалися раніше. Серед найбільш знаменитих із тих, хто намагатиметься здобути почесну нагороду повторно, потрапили репер LL Cool J, Кет Стівенс, а також групи Kiss, The Meters, The Paul Butterfield Blues Band, Deep Purple і Chic. До речі, останній колектив номінуються на місце в Залі слави рок-н-ролу вже вісім разів поспіль, проте до цього часу потрапити туди виконавцям так і не вдалося.

Результати голосування, яке проводиться серед тих, хто вже встиг потрапити до Залу слави, стануть відомі 10 грудня цього року. Того ж дня планують оголосити імена ще п'яти виконавців, яких повинні обрати шанувальники шляхом відкритого голосування. Зазначимо також, що фанати зможуть голосувати за претендентів вже вдруге – вперше така можливість їм представилася минулого року. Що ж стосується урочистої церемонії посвячення учасників, то вона повинна пройти у Нью–Йорку в квітні наступного року.

Нагадаємо, що Зал слави рок-н-ролу було засновано майже тридцять років тому - в 1986 році. Згідно з правилами Залу, його учасниками можуть стати лише ті музиканти, з дати виходу дебютної платівки яких пройшло 25 років. Так, саме тому легендарна Nirvana номінується лише тепер – представивши свій перший альбом в 1989 році, лише в цьому році вона отримала право взяти участь у заході.

Легендарна рок-група Nirvana проіснувала всього шість років. Та цього часу вистачило на те, щоб з ніг на голову перевернути тодішні музичні уподобання та смаки. Трагічна доля соліста групи Курта Кобейна обірвала мрії учасників у 1994 році.

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу