Колишня кохана Стіва Джобса розповіла, яким він був у ліжку Автор: lesya · Опубліковано: 16.10.2013 20:34 · Розділ: Цікаві факти

Смерть Стіва Джобса вразила багатьох. Надзвичайно сильний, впертий та винахідливий, він зумів з нічого створити могутню корпорацію, перевернути з ніг на голову наше уявлення про технології та можливості людського розуму і багато чого іншого. Йому відкривають пам’ятники, про нього знімають фільми та пишуть книги. Та лише близьке оточення Геніального Стіва знало, яким запальним та неоднозначним був у нього характер.

Припідняти завісу іншої сторони характеру Джобса вирішила Крісанн Бреннан, колишня кохана Стіва. Їхній роман розпочався ще в студентські роки, і приніс жінці чимало клопотів та розчарувань. Нещодавно Крісанн випустила книгу з інтригуючою назвою «Надкусити яблука: мемуари про моє життя зі Стівом Джобсом» (The Bite in the Apple: A Memoir of My Life With Steve Jobs), повідомляє El Mundo. За словами автора статті Пабло Скарпелліні, портрет Стіва Джобса, змальований в книзі, досить-таки невтішний.

Крісанн Бреннан познайомилася зі Стівом у 1972 році. В них зав’язався бурхливий роман, проте стосунки були нерівними – часті сварки, пристрасні примирення – все це не дозволяло говорити про яке-небудь продовження. Через деякий час жінка завагітніла, проте Джобс відмовився визнавати батьківство.

І без того напружена ситуація ускладнилася ще більше: Джобс вперто переконував, що батьком малої міг стати будь-який інший американець. Через два роки Стів Джобс зробив аналіз на батьківство, який довів правоту Бреннан, однак власник компанії вперто наполягав на своєму, відмовляючись сплачувати аліменти.

Сьогодні ж його дочка Лайза працює журналісткою. Все, що вона отримала від батька-мільярдера - це 500 доларів аліментів кожного місяця. Щоб утримувати доньку, Крісанні доводилося працювати офіціанткою. Крім того, вона одержувала соціальну допомогу за малозабезпеченість.

Та попри все це Бреннан зазначила, що, незважаючи на характер Джобса, секс з ним був «божественним». Схожої думки притримувався, очевидно, і Стів Джобс, який через п’ятнадцять років після їхнього розриву зателефонував до Бреннан і подякував їй за ті пристрасні ночі.

До речі, тепер в українців з’явилася можливість ближче познайомитися з характером легендарного Стіва – в український прокат надійшла стрічка «Джобс: імперія спокуси». Фільм з Ештоном Кутчером в головній ролі викликав шквал критики, адже головний персонаж у ньому вийшов поверхневим, шаблонним та навіть трішки «картонним».

Джерело: http://www.elmundo.es/

Інші новини розділу