Чого не слід говорити при спізненні на роботу Автор: lesya · Опубліковано: 16.10.2013 09:55 · Розділ: Суспільство

Напевне, всі ми час від часу спізнюємося на роботу. Чи то через занадто пізню зустріч з друзями, чи то через бурхливу ніч зі своєю половинкою, чи з якихось інших причин ми іноді просто не можемо піднятися з ліжка. Раз, другий, третій - це ще ніщо, та якщо спізнення на роботу входять в звичку, прийдеться писати пояснюючу, і це в кращому випадку. А тут вже доведеться пофантазувати – далеко не завжди правда зіграє вам на руку. Та пам’ятайте: головне – не переборщити, адже деякі відмовки можуть коштувати вам роботи.

Так, нещодавно співробітники журналу Fortune провели опитування менеджерів найбільших американських фірм, в результаті якого склали список фраз, які не можна говорити начальству ні в якому разі.

1. Моя собака зачинила мене в ванній – начальство, скоріше, повірить, що там вас закрила дружина, тому краще придумайте щось більше схоже на правду.

Фото з photocentra.ru
Фото з photocentra.ru


2. Не міг знайти краватку, яка б підходила до моєї сорочки: Безглуздо, чи не так? Ообливо, якщо ви – жінка…

3. А ось наступну фразу варто назавжди викинути зі свого лексикону, принаймні у розмовах з начальством та колегами: Я зовсім не спізнився. Я просто вирішив тепер сам планувати свій робочий час. Скоріше за все, після цієї фрази ви й справді зможете планувати свій час самостійно. При цьому вам доведеться добряче попотіти, адже у безробітних часу ой як багато.
.

4. А ось іще одна перлина співробітників американських компаній: Мене спинила поліція, і вони вирішили перевірити все. І це в таку рань...

В принципі, причина досить правдоподібна, особливо, якщо ви не надто товаришуєте з законом. Та якщо ваш шеф – законослухняний громадянин, навряд чи така відмовка піде вам на корись. Хіба що можете додати кілька яскравих деталей: наприклад, якщо ви людина ексцентрична, то можете все звалити на оригінальність обложки на паспорт. Мовляв, співробітників правоохоронних органів, які вимагали у вас пред’яви документа, настільки зацікавила та вразила ваша обкладинка, що вони не відпускали вас до тих пір, поки ви не розповіли, де можна купить оригинальные обложки для паспорта. Щоправда, для цього вам просто необхідна наявність оригінальної обложки на паспорт. Та навіть якщо вона у вас є, погодьтеся, все це схоже на маячню.

5. Я забув, який сьогодні день. Хіба сьогодні не вихідні? Людина з такою короткою пам’яттю навряд чи зможе добре виконувати свої обов’язки. І, провірте, ваш шеф рано чи пізно захоче з вами розпрощатися.

6. Наступна фраза – не менш геніальна: Що я міг вдіяти – чолов’яга в барі просто не хотів мене відпускати. Скоріше за все, вам доведеться шукати роботу у того чолов’яги…


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.