6 ознак закоханості чоловіка Автор: lesya · Опубліковано: 15.10.2013 20:45 · Розділ: Життя

Фото з zygmantovich.com
Фото з zygmantovich.com

Жінки схильні недовіряти чоловікам, і, як би це прикро не було, причин на це у них є чимало. Дзвінки від колишніх подруг, затримки на роботі, відрядження, а також невтішна статистика, яка твердить, що вірних чоловіків в природі не існує, – все це змушує дам замислитися, скільки ж правди в дійсності таїться в «я кохаю тебе», що прозвучало з уст вашої половинки. Деяким особливо вразливим та романтичним особам ці сумніви можуть добряче попсувати життя.

Щоб не терзати себе безглуздими догадками, зверніть увагу на поведінку вашого партнера, і ви зрозумієте, кохає він вас по-справжньому чи ні.

Звісно, кожен виражає свою закоханість по-різному. Хтось дарує коханій дорогі подарунки, хтось відкриває перед нею двері магазинів чи авто. Інші можуть годинами вислуховувати скарги своєї коханою на роботу, шефа і колег, а ще хтось полюбляє читати дівчатам вірші. У випадку з останніми слід бути досить обережними: чоловіки – натури винахідливі, і якщо ви – особа романтична, а він, як це традиційно буває, створіння недалеке та приземлене, і тут – о диво! - читає вам вірші, та ще й про кохання, не варто поспішати кидатися йому на шию зі сльозами вдячності у ваших очах. Спершу перевірте, чи справді прочитані вірші йому належать. Можете зайти на сайт http://stixishok.ru/index.php/stixi-pro-lubov - зразки класичної любовної поезії представлені тут в широкому розмаїтті, отож ви не лише отримаєте насолоду від прочитання, але й зможете перевірити свого дорогого на правдивість.

Та не про це мова – психологи твердять, що є кілька ознак закоханості чоловіка, і вони спільні для більшості представників сильної статі. Отож можете бути впевнені, що ваш чоловік вас кохає, якщо він:

1. Знаходить час. Не важливо, чи це час на зустріч, на дзвінок чи на повідомлення. З людиною, яка вас кохає, ви не почуватиметеся самотньою і не страждатимете від відсутності уваги з боку коханого чоловіка.

2. Пишається вами. Чоловіки – страх які хвальковиті. Якщо він знайомить вас зі своїми батьками, друзями та колегами – він закохався по вуха, можете бути впевнені. При цьому він обов’язково при найменшій нагоді згадає, як смачно ви готуєте чи як вправно міняєте лампочку в люстрі, коли його нема поруч – він з усіма хоче поділитися радістю від присутності вас в його житті.

3. Запитує про вас. Спогади з дитинства, улюблені фрукти, музичні уподобання – якщо все це цікавить вашого чоловіка, значить, ви йому не байдужі.

4. Закохані чоловіки вміють знаходити компроміси – вони понад усе хочуть зробити дамі свого серця приємне.

5. Якщо ваш партнер складає плани, і в цих планах приймаєте участь ви, - він ваш, з ніг до голови.

6. Турботливість чоловіка є ще однією ознакою його закоханості. Якщо його цікавить,як ви дісталися на роботу, чи виспалися і все таке інше, можете сміливо розслабитися: найближчим часом він і не подумає про те, щоб скочити у гречку.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.