Найбільш незвичні методи сучасної терапії Автор: lesya · Опубліковано: 15.10.2013 18:05 · Розділ: Медицина

Фото с treningi.in.ua
Фото с treningi.in.ua

Медицина на сьогоднішній день перебуває на досить високому щаблі свого розвитку. Вакцини та ліки, методики, генна терапія та створення різноманітних препаратів – все це спрямоване на те, щоб зробити життя людини приємнішим та довшим. Однак у деяких випадках медицина безсила: боротьба зі СНІДом, рак, цукровий діабет та низка інших захворювань – все це залишається за межею розуміння сучасних медиків.

Можливо, саме тому розвитку набуває альтернативна медицина. В деяких випадках вона і справді дієва, отож люди, що впали у відчай від безсилля звичайних лікарів, звертаються до цілителів, які дарують їм надію, обіцяючи вилікувати методами, про які вам не розкажуть традиційні книги по медицине.

Напевне, ви бачили чимало фільмів, у яких тіла людей поміщали в рідкий азот, щоб через кілька десятків років розморозити та оживити? Прихильники лікування за допомогою рідкого азоту переконують, що метод допоможе і в менш кардинальному прояві. Трихвилинне перебування в камері з рідким азотом при температурі в -85 градусів призводить до позитивного шоку всього організму. Таке заморожування можна назвати допінгом: організм починає виробляти знеболюючі гормони, активізуючи сили організму на боротьбу з захворюваннями.

Наступна методика ще більш незвична - ребефінг передбачає «протягування» пацієнта крізь родові канали. В переносному смислі, зрозуміло, проте тих, хто вирішив лікуватися цією методикою, змушують пережити сильний стрес та родову травму. Людині необхідно покопатися у власній душі, щоб відновити спогади зі свого раннього дитинства та навіть внутрішньоутробного розвитку. А зробити це можна за допомогою дихання – енергійно вдихаємо і розслаблено видихаємо. Дитячий страх, дитячі комплекси і таке інше допоможуть розгадати причини невдач у дорослому житті.

Наступна методика – досить огидна та, як не дивно, дієва. Це лікування ран личинками мух. Так, ці бридкі створіння асоціюються у нас зі смертю та розкладанням – вони харчуються мертвим зіпсованим тілом. Саме ця їхня особливість і лягла в основу лікування – відкриті рани, язви та загнилі кінцівки, переповнені інфекціями, здатними протистояти антибіотикам, тепер швидко заживають, адже всі бактерії, разом з гнилим м’ясом, пожирають опариші. На території США методика набула офіційного статусу.

Пересадка голови. Поки що цей метод – з області фантастики. Та, ймовірно, зовсім скоро й вона стане можливою. Мова йде про пересадку голови. Так, з волоссям, вухами та ротом – з усім, що є на голові. Ця ідея для багатьох учених була образливою та несприйнятливою, проте певних успіхів у цій сфері вченим все ж вдалося домогтися: ще всередині минулого століття радянський хірург Деміхов пересаджував голови молодих цуценят дорослим особинам. В цілому, експеримент було визнано невдалим, проте одна з піддослідних собак прожила з новою головою цілий місяць….


Інші новини розділу