Принтер, який працює без витратних матеріалів Автор: lesya · Опубліковано: 14.10.2013 13:58 · Розділ: Цікаві факти

Принтери та багатофункціональні пристрої настільки міцно увійшли у наше життя, що без них важко уявити роботу сучасного офісу, навіть якщо це офіс невеликих компаній. Так, роздруковувати документи чи створювати дизайнерські проекти стало набагато легше та вигідніше, відколи ціна принтерів стала доступною практично для кожного користувача. Деякі моделі принтерів чудово підійдуть для домашнього користування: з ними ви зможете самостійно роздрукувати фотографії з цифрової фотокамери, виготовити оригінальну відкритку тощо. Проте є принтери, які суттєво відрізняються від своїх традиційних аналогів.

Так, всі ми знаємо, що більшість принтерів, представлених на ринку сьогодні та в широкому асортименті роздруковують зображення за допомогою чорнила чи тонерів – спеціального фарбувального порошку. Зображення наноситься на папір, і з нього вже не видаляється. Натомість дизайнери Лі Хен, Чон Син Ва та Йон Чжин-Йон представили кардинально інший пристрій – принтер, що наносить зображення на папір за допомогою звичайного графіту. В результаті отримане зображення можна видалити чи відкоригувати звичайнісіньким ластиком.

А ось принтер Coffee Printer в роботі використовує кавову гущу. В результаті виходять вельми цікаві коричнево-білі зображення, які прикрашатимуть чашку вашого напою.

Якщо ж ви – людина трішки самозакохана, і вважаєте, що ваша присутність повинна бути радістю для всіх оточуючих, обов’язково придбайте принтер японських винахідників. Коштує він всього 600 доларів, при цьому ви зможете друкувати відкритки з власною фотографією. Оригінально, незвично та цікаво, погодьтеся, - особливо для тих, хто в захваті від себе коханого. Epson Colorio фотографує ваше обличчя на веб-камеру, і через кілька секунд ви отримуєте готову відкритку.

Якщо ж ви – людина економна, то вас, ймовірно, зацікавить принтер Sanwa Newtec PrePeat RP-3100II. Цей пристрій працює – що б ви подумали? – без витратних матеріалів. Так, заплативши п’ять з половиною тисяч доларів, ви більше не витрачатимете грошей на заміну картриджів чи купівлю чорнила. Друкуючим елементом принтера є термоголівка, яка наносить зображення на спеціальний поліетиленовий пластик – замінник звичайного паперу. Щоправда, заплатити доведеться й за аркуші – один пластиковий аркуш коштує більше трьох доларів. Однак його можна використовувати до тисячі разів.


Інші новини розділу