Причиною невиліковної гіпертонії виявилося надмірне споживання солі Автор: Lesly · Опубліковано: 22.07.2009 10:50 · Розділ: Медицина

Люди, що страждають від резистентної гіпертонії зазвичай вживають багато солі, показало дослідження, проведене науковцями на чолі з доктором Едуардо Піментою з Квінслендської медичної школи, що в місті Брісбен, Австралія. Пацієнтам з невиліковним високим тиском радять зменшити вживання солі, що саме по собі призведе до зниження кров’яного тиску.

Для проведення експерименту, вчені відібрали 12 добровольців з початковим середнім систолічним тиском (верхній показник тиску крові) 145,8 мм рт.ст., та діастолічним тиском (нижній показник) 83,9 мм рт.ст. Всі вони безрезультатно приймали в середньому 3,4 різних препаратів для зниження тиску. В результаті тижневого вживання їжі з незначним вмістом солі, спостерігалося зниження систолічного тиску в середньому на 22,7 мм рт. ст., а діастолічного – на 9,1 мм. рт. ст.

"Результати показали, що пацієнти з резистентною гіпертонією виявилися дуже чутливими до солі, що, можливо, і спричинює збереження настільки високого рівня рідини в організмі, що жодні традиційні методи лікування підвищеного тиску не приносять результатів", - підсумував Пімента.

Крім того, зниження рівня споживання солі призводить до зменшення втрат кальцію організмом, що в свою чергу сприяє збереженню міцності кісток.

Однак, слід пам’ятати, що рівень солі в організмі тісно пов’язаний з рівнем натрію. "Ви можете радити людям вживати менше натрію, але його так багато в наших продуктах харчування, що для пересічної людини це досить складно", - розповідає керівник проекту.

Так, Світовою організацією з охорони здоров’я рекомендується вживати не більше 5 г натрію в день. Але люди в розвинених країнах зазвичай споживають 9-12 г цього елементу щоденно. Особливо, фахівці радять звертати увагу на вміст натрію в хлібобулочних виробах та інших продуктах, виготовлених зі злаків, що їх сучасні люди споживають у величезних кількостях.

В загальному, лікарі рекомендують перестати додавати сіль при готуванні їжі, не подавати сіль до столу та уважно читати етикетки продуктів, які збираєтесь придбати. Проте, найбільш важливо, щоб самі працівники харчової промисловості почали поступово знижувати кількість солі, що додається в харчові продукти.

Джерело: chinadaily.com.cn


Інші новини розділу