Як правильно користуватися парфумами: кілька порад чоловікам Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2013 18:50 · Розділ: Краса і здоров'я

Кожному чоловікові хотілося б, щоб представниці прекрасної статі втрачали від нього розум. А чоловікові, від якого приємно пахне, набагато легше звабити жінку. Однак парфумами треба вміти користуватися, і це вміння насправді дуже важливе.

Так, є чоловіки, від шлейфу аромату яких можна втратити свідомість (і не від екстазу аж ніяк), а є такі, від одного подиху біля яких втрачаєш самоконтроль. Отож дамо вам кілька порад, як правильно користуватися парфумами.

1. Найпоширенішою помилкою є надто щедре розприскування парфумів. Здебільшого, всі сучасні парфуми випускаються у формі спрею, отож часом буває дуже легко переборщити. Щоб жінкам навколо вас не доводилося затуляти носи, пам’ятайте: якщо ви користуєтесь якісними парфумами, вистачить всього одного-двох натискань.

2. Ще однією помилкою є нанесення парфумів на вбрання, а не на тіло. Якщо ви користуєтеся недорогими ароматами, постраждає від цього хіба що одяг, на якому можуть залишитись плями. Та якщо вам до вподоби элитная мужская парфюмерия, нанісши парфум на тіло, ви дасте йому шанс розкритися. На одязі ж уся його чарівність просто кане у небуття.

3. Потрібно знати місця, на які слід наносити парфуми. Пам’ятайте, що найкраще їх аромат розкриється на чистій та сухій шкірі. Якщо користуєтеся різкими ароматами, розпиліть духи у повітря і увійдіть в утворену хмарину аромату – так духи рівномірно ляжуть на ваше тіло.

4. Економія на парфумах. Не варто заощаджувати на духах, вибираючи дешеві аромати сумнівного виробництва. Якщо не можете собі дозволити дорогі парфуми провідних виробників, вибирайте дешевші, але якісні варіанти менш просунутих брендів. Та запам’ятайте: є кілька речей, які відрізняють дорогі парфуми від дешевих.

По-перше, дорогі парфуми відрізняються від недорогих аналогів запахом. В елітній парфумерії він складається з трьох нот, які на людському тілі розкриваються по черзі. Недорогі аромати – це здебільшого одна нота, тому не слід від аромату очікувати чогось більшого, ніж запах з флакону.

По-друге, дорогі парфуми виготовляються з натуральних інгредієнтів, тоді як для дешевих використовують ненатуральну сировину. В результаті у людей з чутливою шкірою можуть виникнути алергічні реакції, тоді як з дорогою парфумерією такого не станеться.

5. Щоб навчитися правильно використовувати аромат, запам’ятайте, що між парфумами, парфумованою водою, туалетною водою та одеколоном є суттєва різниця, і полягає вона у концентрації ароматичних речовин. Тому для кожного виду є своя концентрація.


Інші новини розділу

 • Комфортні покупки в інтернет-магазині

  Комфортні покупки в інтернет-магазині · Jane Holiday · 14.06.2017 12:53

  В сучасному світі велика кількість покупок здійснюється покупцем через інтернет, але так не хочеться штудіювати мережу в пошуках різних інтернет-магазинів. Дуже зручно, коли усе необхідне зібрано на одному сайті. До вашої уваги, бренд «Подушка», який на своїй інтернет-сторінці зібрав велику кількість товару для різних галузей життя.


 • Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку

  Дізнайтеся, яка рослина підходить вашому знаку зодіаку · Jane Holiday · 31.05.2017 15:30

  Часто трапляється, що ми заводимо в себе дома рослину, яка сподобалася і раптом бачимо, що вона не дуже нам підходить.


 • Здорова психіка: рецепт збереження

  Здорова психіка: рецепт збереження · Anastasia · 05.12.2016 17:27

  У безперервному вирі буденних справ ми не помічаємо, що звички допомагають продукувати стресові ситуації у нашому і без того неспокійному житті. Відсутність сну, ненормований режим харчування чи солодке на вечерю – всі ці на перший погляд буденні речі завдають шкоди нашій психіці. Тому вчені склали перелік звичок, які допоможуть вам жити у шаленому графіку.


 • Прикраси розповідають про характер людини

  Прикраси розповідають про характер людини · Anastasia · 24.11.2016 16:26

  Психологи дійшли до висновку, що ми підбираємо прикраси в залежності не від фінансових можливостей, а від нашого внутрішнього «я». Одні надають перевагу золоту чи діамантам, інші ж із радістю носять яскраву біжутерію. Вибір прикрас чи їх відсутність може розповісти про людину більше, ніж ми думаємо.


 • Зимова депресія: чим заїсти

  Зимова депресія: чим заїсти · Anastasia · 16.11.2016 13:09

  Зима – пора холоду, снігу та авітамінозу. Зміна погоди та температурних показників, безумовно, впливає на те, що ми кладемо до рота. Іноді дуже важко "не заїдати" похмурий день плиткою шоколаду, але ж це так приємно! Дієтологи стверджують, що зміна раціону в цей період року є нормою, але зловживати не варто, адже, в першу чергу, страждає здоров'я. Тому вони наводять короткий перелік продуктів, які можуть стати в нагоді при зимовій сплячці.