Кілька помилкових думок про Форекс Автор: lesya · Опубліковано: 12.10.2013 10:39 · Розділ: Економіка

Форекс – «лохотрон» чи спосіб заробітку?

Серед усього розмаїття способів заробити в мережі сьогодні дещо осторонь розташувався ринок Форекс. На відміну від сайтів, блогів, а також різного роду проектів, які працюють здебільшого на перспективу і не дозволять швидко заробити грошей, Форекс дає можливість за один день в декілька разів примножити свої статки чи всього за годину-дві спустити все до нитки… І більшість, хто вирішує спробувати себе в ролі трейдера, йдуть, власне, другим шляхом, через що називають Форекс «лохотроном». Насправді для того, щоб стати успішним трейдером, необхідно вчитися і весь час працювати над собою.

Починати слід з теорії – почитайте книги знаменитих трейдерів, які змогли заробити мільярди доларів на Форексі, поспілкуйтеся зі знайомими та друзями, які, можливо, стикалися з цього роду діяльністю тощо. Чимало порад можна знайти в Інтернеті. З власного досвіду можу порекомендувати сайт компанії Teletrade http://www.teletrade.com.ua/. Актуальні обзори світового фінансового ринку, поради тим, хто тільки починає співпрацювати з біржею, останні новини зі світу фінансів – все це дозволить бути вам в курсі подій та скласти вірну картину фінансової ситуації в світі. До речі, авторитетне видання Global Banking&Finance Review визнало компанію TeleTrade кращим форекс-брокером Європи, тому ви можете бути впевнені, що розпочали співпрацю з професіоналами.

Як виглядають успішні трейдери? Не варто будувати ілюзій – вам доведеться витратити чимало часу та зусиль, щоб почати заробляти на Форексі. Більшість же хочуть легкого хліба, і фантазія малює їм розкішні пляжі, дорогі автомобілі та цілу купу вільного часу. Саме такі фантазії, як показали результати дослідження серед американців, переслідують більшість тих, хто береться за Форекс. Проте в реальності маємо зовсім інше: більшість успішних трейдерів до 35 років втрачають волосся та зір, і на їхньому обличчі немає місця для емоцій. Вони не можуть дозволити собі радостей, про які мріяли на самому початку, адже на такі життєві дрібниці у них просто не вистачає часу. І при цьому свій мільйон вони так і не заробили…

Містика Форексу

Годі вірити різноманітним прикметам та астрологічним прогнозам – містики на Форексі не існує. Все, що допомагає вам заробити, це продумана вами своя власна система ставок і стратегія, а везіння, удача та розташування зірок – все це - виправдання для тих, хто програв.

Теорія всесвітньої змови на Форексі

Подейкують, ніби на ринку Форекс існує головний комп’ютер, який працює на фінансову верхівку – мільярдерів Рокфеллерів, Ротшильдів, Уоррена Баффета, Джорджа Сороса та низки інших багатіїв, які використовують капіталовкладення простих смертних для власного збагачення. Правда це чи вигадка, не дізнається, напевне, ніхто, проте поки невдахи скаржаться на змову, успішні трейдери продовжують заробляти…


Інші новини розділу

 • "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну

  "Не дочекаєтесь" - PayPal відмовився заходити в Україну · kseniya_www · 23.10.2018 15:18

  Багато власників інтелектуального бізнесу очікують PayPal протягом довгих років, жадібно спостерігаючи, як система без проблем працює в сусідніх країнах.


 • Як навчитися економити воду?

  Як навчитися економити воду? · kseniya_www · 16.02.2017 17:58

  Високі тарифи на воду змушують українців вчитися економити. На відміну від електрики або опалення, економія води часто не передбачає будь-яких витрат. Все, що потрібно, - змінити деякі звички в побуті.


 • Ласкаво просимо в офшори

  Ласкаво просимо в офшори · Anastasia · 04.01.2017 19:56

  Українські реалії та економічне становище в державі диктують свої умови власникам компаній та підприємств. Все частіше вони звертаються «по закордонну» допомогу, щоб уникнути всеохоплюючої бюрократичної системи.


 • Чому знецінюється нафта?

  Чому знецінюється нафта? · Anastasia · 17.11.2016 14:36

  Ф’ючерси падають в ціні після появи новини з Управління енергетичної інформації США, де йдеться про нарощення запасів.


 • Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої?

  Скільки втрачає Україна не переробляючи електронні пристрої? · Класна мацьопа · 19.10.2016 14:10

  Мобільні телефони, які вже відпрацювали своє, можуть стати додатковим джерелом заробітку. За останні десять років в Україні продали близько 63 мільйонів мобільних пристроїв.