Злочинці – жертви власної злочинності Автор: kseniya_www · Опубліковано: 11.10.2013 18:31 · Розділ: Цікаві факти

Пограбування бувають різні, деколи трагічні, деколи смішні. То квартирний злодюжка застрягне у формочці і що його витягнути з пастки, доводиться викликати спеціальні служби. Інша смішна історія, коли злодій випадково викрав із супермаркету два мішка зі сміттям, подумавши, що вони набиті товаром. В особливу категорію можна занести так звані викрадення з поверненням. Їх можна навіть занести в окрему категорію. Такі випадки час від часу все ж трапляються.

Останній із такої серії злочинів – випадок в австралійському штаті Квінсленд, про який повідомило агентство Associated Press. Жіночка, ім’я якої не повідомляється, якось повернулася додому і була вражена побаченою сценою. Вільно розвалившись в шезлонзі, невідомий чоловік пив собі каву на майданчику біля басейну. Більше того, він був одягнутий в купальник її сусідки. Зрозуміло, що такої наглості вона не очікувала і відразу зателефонувала в поліцію.


Старший констебль Рассел Паркер розповів потім, що жінка впізнала купальник, тому що вони купували його спільно з сусідкою. Сам же злочинець невдаха запевняв поліцейських, що насправді завітав до потерпілої, щоб віддати їй дві куртки, вкрадені ним напередодні. Ситуація по-справжньому комічна. Правда, що керувало грабіжником, незрозуміло. Чи то фасон йому не підійшов, чи розмір, чи совість замордувала. Чого він був голий, що аж мусив «позичити» натільну білизну в будинку поруч, також невідомо. Каву він пив, втомлений від справ «праведних», чи просто чекав на власницею, щоб вибачитися перед нею? Всі ці питання буде виясняти правоохоронці, нам же залишається тільки щиро посміятися.

Злочинці нерідко стають жертвами власної чесності. Так, наприклад, мешканець штату Техас Едвін Гайнор захотів стати поліцейським. Він прийшов в дільницю й розповів про своє бажання стати правоохоронцем. В Америці, вочевидь, з цим набагато простіше. Йому дали заповнити анкету, в якій одним із пунктів було питання про те, чи здійснював претендент злочини раніше. Він чесно розповів про всі свої порушення закону, точно вказавши місце і час їх здійснення. Спершу в поліції не повірили своїм очам, але перевіривши свідчення переконалися, що це правда. Такої явки з повинною в їхній практиці ще не було. Вони гідно оцінили його поривання і… відправили за грати. Мрія злодія послужити закону так і не вдалася.


Інші новини розділу