Телефонний дзвінок тривалістю в 16 годин Автор: kseniya_www · Опубліковано: 11.10.2013 18:16 · Розділ: Цікаві факти

Хто не грався колись в гру «Хто кого перетерпить». Особливо вона популярна в людських взаємин, наприклад, після сварки близьких людей і мовчазної образи, коли ніхто не хоче поступатися і піти на примирення.

А ось австралійський підприємець вирішив погратися з авіакомпанією, повідомило видання Daily Mail. Він встановив своєрідний рекорд, прочекавши відповіді від служби підтримки авіаперевізника протягом 15 годин. Його рекорд документально зафіксований, адже час дзвінка зберігся на телефоні.

Ендрю Канну треба було по справах відправитися в Нью-Йорк. Він потелефонував в авіакомпанію Qantas 1 серпня, щоб підтвердити своє попереднє замовлення на свій переліт. На телефоні зафіксувалася година дзвінка – 19:22. Замість відповіді оператора, в слухавці періодично автовідповідач приємним голос просив почекати, мовляв, відповідь не забариться, тільки-но з’явиться для цього можливість. Проста життєва ситуація, з якою хоч раз у житті стикалася кожна людина. Вона може трапитися, при зверненні в банки чи якусь іншу організацію. Багато хто практикує таку методу, щоб, водночас, і не образити клієнта, а з іншого боку, лінія може бути перевантажена запитами.

Австралійський бізнесмен, мабуть, вирізнявся особливою терпеливістю, бо не повісив трубку відразу. Йому самому стало цікаво, - зізнається він, - коли ж надійде «жива» відповідь. В результаті терпець йому обірвався аж наступного ранку о 15 годині 40 хвилин і 1 секунді. Він просто вимкнув телефон. Якщо хтось думає, що він собі просто за цей поспав, то насправді все зовсім не так. Як він розповів кореспондентові, він зайнявся своєю роботою, попорпався в Інтернеті, навіть прочитав 200-сторінкове спеціалізоване керівництво по менеджменту. Як не як, а Ендрю бізнесмен, час, як відомо, для людей такої професії – гроші.


Зрештою, він потелефонував в службу роботи з клієнтами і поцікавився, що трапилося. Черговий співпрацівник авіакомпанії сам був вражений такою ситуацією. Чекання ж Канна виявилися марними, бо його броню не підтвердили. З’ясувалося, що код замовлення був неправильний. Щоправда, компанія відразу принесла йому свої вибачення і навіть хотіла компенсувати вартість його майже шістнадцятигодинного дзвінка. Але втомлений від тривалої тяганини і після безсонної ночі, він просто відключив телефон.

Виправдовуючись, авіаперевізник навів дані статистики, згідно з якою досі найдовший термін очікування відповіді тривав 17 хвилин, а в середньому – всього хвилину.


Інші новини розділу