Сам себе викрав, щоб попити пива Автор: kseniya_www · Опубліковано: 11.10.2013 18:12 · Розділ: Суспільство

Недаремно кажуть, що чужа сім’я – темний ліс. До яких тільки хитрощів не вдаються чоловіки, щоб обдурити своїх жінок.

Коли це незначна брехня, котра, хоч і вилізе колись боком, не вельми шкодить взаєминам, то куди ще не йшло. Але деколи трапляються настільки курйозні ситуації, з якими здоровий глузд просто не в змозі впоратись.

Звичайна американська сім’я зі штату Техас вже вкладалася спати, коли о пів на одинадцяту ночі в їхню домівку ввірвалися чоловіки в масках і зі зброєю. Історія замовчує, чи були в їхній хаті натяжные потолки, але це в принципі неважливо. До речі, якщо така оздоба когось зацікавила, то можна завітати на сайт http://potolki-ssp.ru/korolev.html. Але повернімося до нашої пригоди.

Жінка, рятуючи свого коханого, запропонувала зловмисникам гроші, але ті навіть і не подумали їх брати. Натомість, схопили 34-річного Рохеліо Андаверде і заштовхали його на очах благовірної в вантажне відділення автофургона. Жінка з переляку відразу потелефонувала в поліцію, але та не встигла перехопити викрадачів. На пошуки злочинців були кинуті всі сили. В рятувальній операції були задіяні десятки людей і гвинтокрил. Цілу ніч тривала операція, а на ранок, зрозумівши, що всі їхні зусилля марні, їх просто припинили.

В четвер зранку Рохеліо з’явився на порозі свого дому. В поліцейській дільниці Андаверде пояснив, що викрадачі його пожаліли і просто відпустили. Але така відповідь правоохоронців не задовольнила, адже навіщо було викрадати пересічного громадянина, щоб потім відпустити. Зрештою, потерпілий зізнався, що, насправді, «злочинцями» були його друзі. Напередодні вони домовилися попити в своїй компанії пива, але жінка Рохеліо його не відпустила би. Проте, все ж таки вона змилосердилася над своїм гулякою і внесла за нього заставу в п’ять тисяч доларів.

Подружжю тепер доведеться самим з’ясовувати свої стосунки, і хто знає чим все закінчиться. Можливо, наступного разу вона вже не буде йому перечити зустрічатися з друзями… Втім, ще невідомо, коли Рохеліо випаде нагода ще раз «погульбанити» в колі друзів, адже він сам і його не менш дотепні колеги мають тримати відповідь за своє «винахідництво» перед судом. Який вердикт винесе закон, також невідомо, адже на пошуки дотепника було витрачено чимало коштів. Чи не прийдеться йому кілька років відробляти свій жарт, або вся компанія дружньо переїде у в’язницю? Наразі поліція розшукує його «поплічників», які ніби викрали «чемного» сім’янина.


Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.