Телевізор 1936 року до цього часу відмінно працює Автор: Вікторія · Опубліковано: 22.07.2009 16:39 · Розділ: Цікаві факти

Найстаріший у Великобританії працюючий телевізор знаходиться в лондонській квартирі електротехніка Джеффрі Борінські (Jeffrey Borinsky), що колекціонує старовинні телевізори та радіоприймачі. Борінські придбав телевізор марки Marconiphone 1936 року випуску, з екраном діагоналлю 12 дюймів (30 сантиметрів) десять років тому в іншого колекціонера. З того часу він намагається надати йому первинного вигляду.

Екран телевізора вбудовано в дерев'яний корпус. Зображення, що проектується вертикально, розташованою всередині корпусу електронно-променевою трубкою, відбивається в спеціальному дзеркалі. Телевізор має функцію зміни звукового режиму і частоти кадрів, проте неможливо перемикати канали, оскільки, його виготовили в країні, де на той час існував тільки один канал. Старовинне "диво техніки" потрапило до Борінські у відмінному стані, проте він вирішив замінити деякі сучасні деталі старішими.

"Попередній власник чудово відреставрував панель телевізора, моєю ж метою було поступово замінити його електронні складові, щоб деталі телевізора були такими ж, як і в 1936 році", - сказав колекціонер. Пристрій марки Marconiphone до цього часу працює. Борінські іноді включає його, але тільки на дві години. Колекціонер дивиться по ньому старі фільми 30-40-х років минулого століття, які, ймовірно, переглядали люди, що жили у той час.

Джерело newsland.ru


Інші новини розділу