Завод по виробництву дітей в Індії Автор: kseniya_www · Опубліковано: 11.10.2013 18:06 · Розділ: Авто-мото

Знаменита фраза Райкіна «Жарти жартами, але можуть бути і діти. Ось одна в Індії аж шістьох народила», вже давно стала афоризмом. Його, щоправда, використовують в іронічному сенсі, але про щось подібне вже можна говорити цілком серйозно. В Індії відкрито цілий завод для виробництва дітей.

Бажання мати дитину цілком закономірно для жінки. Потім знімки немовляти, вставлені в рамки для размещения фотографий, будуть довший час нагадувати про щасливі миті життя. Йдучи в ногу з часом і відповідаючи на його виклики в невеличкому індійському містечку Ананд, яке розташовано в штаті Гуджарат, відкрито перше «підприємство» сурогатних дітей. Воно представляє собою клініку-готель, де безробітні жінки зможуть жити, отримувати медичну допомогу і народжувати дітей.

Схема працює таким чином. Майбутні батьки відправляють на цю адресу відповідні зразки сперми чоловіка і яйцеклітини жінки. Потім їм залишається лише приїхати і забрати своє чадо додому. Тут все обладнано гідним чином і є всі необхідні умови для сурогатних матерів, батьки і їхні діти, пологові будинки, офіси, ресторані, магазини подарунків і, звісно, відділення екстракорпорального запліднення. Згідно з умовами контракту, кожна така мати отримає винагороду за кожну дитину в розмірі приблизно у вісім тисяч доларів, в той же час для самих батьків таке задоволення обійдеться в 28 тисяч доларів. У цей проект уже вкладено кілька мільйонів доларів.

Хоча проект ще тільки на стадії становлення, в даний час під наглядом старшого лікаря Наяні Пател перебуває біля ста вагітних жінок, які мешкають в окремому крилі комплексу. Крім того, уже «зроблено» 600 малюків.

Такий розмах вражає, і судячи з усього, проект буде життєздатним, адже мільйони бездітних пар мріють про свою дитину. Чого далеко ходити за прикладом, коли у всіх на вустах новина про народження місяць тому назад у Алли Пугачової і Максима Галкіна двійняток- хлопчика і дівчинки. Повідомили вони про це, правда, лише нещодавно. Дітей назвали, відповідно, Єлізавєта і Гаррі. Виносила їх для зіркового подружжя мешканка Казані Олена Ширіна. Щасливий батько навіть поділився секретом, що ще 11 років назад Алла Борисівна заморозила свої яйцеклітини, але повідомила Галкіну про це тільки після весілля два роки тому. Максим також зазначив у своєму інтерв’ю, що дівчинка подібна на Пугачову, а хлопчик – на нього. Припускають, що хрещеним батьком немовлят може стати Філіп Кіркоров.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.