Дихаючі пластикові вікна та їхні переваги Автор: lesya · Опубліковано: 09.10.2013 18:42 · Розділ: Нові технології

Пластикові вікна сьогодні здобули неймовірну популярність. Порівняно недорогі та надійні, вони здатні захистити приміщення від протягів та шуму, і ваша оселя стане теплою та затишною. При цьому якісні пластикові вікна послужать вам протягом років.

Пластикові вікна з’явилися досить давно. Перше повноцінне вікно із ПВХ з’явилося у Німеччині ще в 1959 році. З того часу матеріали, з яких виготовляють металопластикові вікна, постійно удосконалювалися, та й зовнішній вигляд, як і сама конструкція, зазнав суттєвих змін. Сьогодні вікна із ПВХ – це надміцні та якісні конструкції, термін експлуатації яких іноді перевищує 40 років.

Але прогрес не стоїть на місці, і вікна, які вийшли на ринок в наш час, на кілька позицій випереджають своїх попередників кількарічної давності. Так, наприклад, сьогодні листи скла зі склопакетів покривають спеціальним шаром срібла. Воно захищає приміщення від перегріву, тому в квартирі навіть у сильну спеку буде досить прохолодно. Отож вибираючи пластикові вікна, віддайте перевагу найсучаснішим варіантам. Повірте, ви не пошкодуєте.

Фото з www.plastikevro.ru
Фото з www.plastikevro.ru

Ще одна новинка у сфері вікон із ПВХ – дихаючі вікна. Коштують вони досить дорого у порівнянні зі своїми звичними аналогами, проте мають низку суттєвих переваг. Про них і під мова.

Дихаючі вікна мають спеціальний кліматичний клапан, крізь який свіже повітря потрапляє у квартиру. Проходячи через спеціальні ущільнювачі, воно нагрівається, отож вам не доведеться платити більше за опалення в холодну пору року. Влітку все відбувається з точністю до навпаки.

Дихаючі вікна – ідеальний варіант для тих, у кого є маленькі діти. З ними ви зможете провітрювати квартиру, не відчиняючи вікон. При цьому ви забудете про протяги, а потоки холодного повітря, які зазвичай ідуть з відчиненого вікна, більше не загрожуватимуть вам застудою.

Фактично, дихаючі пластикові вікна – це готова вентиляційна система, яка не споживає анітрохи електроенергії: при сильних поривах вітру клапан автоматично зачиняється, не пропускаючи його всередину. А про необхідність регулярно провітрювати приміщення на сьогоднішній день сказано дуже багато. Застояне повітря та ще й з підвищеною вологістю – ідеальне середовище для розмноження бактерій та розвитку грибків, отож, вибираючи пластиковые окна, варто замислитися над тим, що вам дорожче: кілька зекономлених сотень чи здоров’я ваших близьких і ваше власне?..


Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.