Найдорожчі подарунки, які увійшли в історію Автор: lesya · Опубліковано: 09.10.2013 10:20 · Розділ: Цікаві факти

Напевне, всі ми любимо подарунки. Дуже часто вони не просто приносять нам радість та задоволення, але й є виразником чогось більшого – статусу чи почуттів того, хто нам дарує подарунок. Як би там не було, віддайте те, що ви отримали в якості презента хорошому психологу, і він вам розкаже дуже багато цікавого про людину, яка вручила вам сюрприз. А іноді подарунок є чудовим шансом увійти в історію… Та про це трохи пізніше.

Задумайтесь над тим, що ви даруєте своїм коханим. В більшості випадків, на превеликий жаль, подарунки не вирізняються оригінальністю: духи та косметика для дівчат і практично те ж саме для чоловіків… Та є особи, які намагаються не те щоби вразити своєю оригінальністю, але принаймні дбайливо та відповідально підходять до вибору подарунка. Так, для прикладу, якщо ваша половинка активно займається саморозвитком, вивчає нові мови чи мріє подорожувати – подаруйте їй сертифікат на курсы английского - повірте, такий подарунок оцінять куди більше, ніж банальні квіти-цукерки-косметику.

Однак і тим, хто вирізняється оригінальністю, далеко до осіб, які увійшли в історію, зробивши своїм коханим найдорожчі подарунки.

1. Трагічна історія Тадж-Махалу – усипальниці, яку звів для своєї коханої імператор Великих Монголів Шах-Джахан, мало кого залишає байдужим.

Одружившись з дев'ятнадцятирічною красунею Мумтаз Махал, Шах-Джахан настільки закохався у свою дружину, що забув про всіх інших жінок гарему. І вона відповідала йому взаємністю, народивши коханому імператорові 13 дітей. Бажаючи народити ще й чотирнадцяту, Мумтаз Махал померла під час пологів.

А її чоловік не міг змиритися з жорстокою долею. Він наказав звести для коханої усипальницю, якої ще світ не бачив – так в середині XVII століття з'явився Тадж-Махал, знаменитий пам’ятник вічному коханню.

2. А ось Жаклін Кеннеді отримала в подарунок цілий острів – Острів Скорпіонів. Подарував його Кеннеді мільярдер Аристотель Онассіс, за якого вона згодом і вийшла заміж. Острів займає площу в 500 акрів, і саме на ньому відбулася згодом весільна церемонія молодят.

3. Король Людовік XIV прославився не меншою щедрістю – своїй дружині він подарував неймовірно дороге манто із соболя, завдовжки в півтора кілометра – все це для того, щоб його кохана могла з самісінького ранку прогулюватися садом босоніж.

4. Мерилін Монро отримала щедрий подарунок від свого коханого Джо Ді Маджіо. Щоправда, посмертний. Ще на весільній церемонії з Джо, глянувши на зів’ялий букет квітів, вона попросила у новоспеченого чоловіка, щоб на її могилу той завжди приносив свіжі квіти. Незважаючи на те, що актриса прожила з ним всього 9 місяців, він дотримав своєї обіцянки: коли Монро через вісім років померла, він протягом 20 років тричі на тиждень відсилав на її могилу букет живих квітів.

5. Взаємини Елізабет Тейлор і Річарда Бартона буяли пристрастю і коханням. Бартон частенько робив коханій дорогі подарунки, і одного разу він подарував їй діамант в 70 карат.


Інші новини розділу