Американським держслужбовцям, що залишилися без роботи, роздадуть безкоштовні вібратори Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2013 21:54 · Розділ: Події у світі

Складна економічна та політична ситуація у США, в результаті якої чимало держслужбовців втратило роботу, закінчилася для останніх вельми неочікувано. Так, за даними авторитетного видання Huffington Post, тепер їм буде чим зайнятися: компанія Vibrators подарує колишнім працівникам Білого дому по секс-іграшці.

Так, співробітницям Білого дому, які в результаті гострих суперечок стосовно державного бюджету країни разом з численними колегами змушені були відправитися додому, тепер не доведеться нудьгувати: керівництво однієї компанії, яка займається виготовленням секс-іграшок, вирішило зробити сюрприз розчарованим та ображеним, тепер уже колишнім чиновникам, оголосивши, що готова роздавати чиновникам свою продукцію безкоштовно.

Цими днями на сайті фірми з’явилося оголошення, в якому представники фірми заявили, що роздаватимуть щодня по двісті десятисантиметрових рожевих вібраторів.

Отримають їх всі чиновники, які через нестабільну ситуацію в країні змушені були відправитися в неоплачувану відпустку на невизначений термін.

Досить оригінальна акція, не позбавлена відтінку пікантності, стартувала 4 жовтня. До цього часу вона проходила у тестовому режимі. Всього за кілька днів представниками Vibrators було розіслано чотири сотні вібраторів. Однак з початком нового робочого тижня компанія прискорила темпи, і ось уже другий день поспіль фірма відправляє замовникам по дві сотні вібраторів, закінчуючи роботу з посилками ще до полудня.

Коментуючи акцію, власник компанії PriveCo, якій і належить Vibrators та ще кілька віртуальних магазинів аналогічної тематики, Том Нардоун зазначив, що вони очікують позитивної реакції держслужбовців. Справа в тому, що трохи раніше співробітники вирішили випробувати подарунки на простих клієнтах. Вони укомплектовували вібраторами посилки, роблячи таким чином подарунки своїм відвідувачам. «До цього часу ще ніхто на нашу продукцію не скаржився, отож ми вирішили, що рожеві вібратори можна відправляти на самий верх», - заявив підприємець.

На завершення Нардоун додав, що його компанія готова забезпечувати держслужбовців вібраторами протягом всього періоду їхньої вимушеної відпустки, навіть якщо вона триватиме аж до грудня.

Поки що невідомо, чим закінчиться акція, однак рекламу своїй продукції Нардоуну зробити вдалося неабияку.

Джерело: http://www.vesti.ru/

Інші новини розділу