Експерти назвали новий вид подружніх зрад Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2013 19:45 · Розділ: Психологія

Однією з найбільших загроз для шлюбу є подружні зради. Комусь вони просто псують настрій, для когось є причиною вельми серйозних переживань. Частенько подружні зради закінчуються розривом партнерів, ставлячи крапку на сімейних стосунках. А нещодавно експерти виявили ще один вид подружніх зрад – це емоційна зрада. І, скоріше за все, саме вона посіє паніку навіть серед пар, де партнери зберігають вірність одне одному.

Так, цей вид зради є вельми витонченим і підступним, і базується він на спілкуванні у віртуальному світі. Такий собі емоційний секс, який став можливим завдяки розповсюдженню соціальних мереж та доступності Інтернету.

Так, саме через Інтернет зраджувати стало набагато легше. Нема необхідності виходити з дому, та й ніхто із знайомих не спіймає вас на гарячому. Все, що потрібно, - це просто зайти в Мережу, і практично всі гаджети дарують нам таку можливість. У такий спосіб ми, застерігають експерти, з легкістю отримуємо миттєве задоволення, чого від реальних партнерів іноді набагато важче домогтися. В результаті всього цього подружнім взаєминам завдається непоправна шкода.

В результаті проведеного фахівцями дослідження виявилося, що причина майже третини усіх розлучень криється в соціальних мережах. Справа в тому, що дедалі більше представників обох статей заводять віртуальні романи, які з часом переростають в реальні взаємини.

При цьому в невірних партнерів завжди знаходиться виправдання: мовляв, що ж тут такого - просто невинний флірт чи переписка з давньою знайомою, а коли все заходить занадто далеко, вже надто пізно що-небудь робити. Тому в даному випадку головне - для себе визначитися, що для вас значить спілкування в мережі з конкретною людиною: чи це вже роман, чи просто дружба. Щоб розібратися з самим собою, експерти радять відповісти на низку запитань.

- Чи обмінюєтеся ви особистою інформацією під час спілкування в соціальних мережах з конкретною особою?
- Чи приділяєте ви спілкуванню все більше часу, навіть тоді, коли перебуваєте вдома?
- Чи помічаєте ви, що віддаляєтеся від свого реального партнера, як фізично, так і емоційно?
- Чи є у вас бажання постійно перевіряти, не вийшов, бува, новий друг в контакт?
- Спілкуючись, ви відчуваєте себе щасливим?
- Чи приховуєте ви наявність нового друга від свого партнера?
- Чи змінювали ви з моменту появи нового знайомого пароль доступу до сторінки в соцмережі?
- Чи відчуваєте ви якісь сексуальні емоції при спілкуванні в режимі онлайн?

Якщо на більшість запитань ви відповіли ствердно, значить, настав час всерйоз замислитися над взаєминами зі своїм партнером, говорять експерти.

Джерело: http://www.smi.ru/

Інші новини розділу