Найбільш незвичні послуги в українському Інтернеті Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2013 17:00 · Розділ: Суспільство

Чого тільки не придумають люди, бажаючи заробити трохи грошей: у світі чимало сервісів, компаній та людей, які пропонують людям досить дивні послуги. Найбільше таких компаній у США, проте чимало їх у Європі.

Так, якщо вам важко на душі і ви почуваєтеся самотніми, то завжди можете замовити сервіс обіймів – одна американка організувала компанію, яка пропонує клієнтам «пообійматися». Не подумайте, це не прихований бордель, адже за певну суму ви отримаєте тільки обійми і нічого більше.

Щоправда, на Україні незвичних послуг куди менше: як-не-як, обмеження, які всього 20 років тому було знято з нашої держави, дещо пригальмували її розвиток, отож і оригінальні послуги, як і попит на них, почали з’являтися порівняно недавно. Та й то лише в Інтернеті. Однак вони є, і то вельми-таки дивні.

Так, якщо ви ненавидите просити вибачення, навіть коли розумієте свою провину, ви можете звернутися в агентство вибачень, спеціалісти якого зроблять це за вас.

За досить високу платню в розмірі трьох сотень гривень агентство надає допомогу сором’язливим людям та тим, хто не любить вибачатися: співробітники зроблять це професійно та красиво.

Ще одна досить незвична для наших співвітчизників послуга – зберігання ваших ключів. Слід сказати, на відміну від попередньої, вона досить корисна: віддавши один примірник ключів на зберігання спеціалістам агентства, ви застрахуєте себе від цілої низки неприємних інцидентів, пов’язаних з утратою ключів. Скільки коштує така послуга, на сьогоднішній день невідомо.

Якщо за кордоном послуги психологів та людей, які вміють вислухати, вже давно користуються шаленим попитом, то в нашій державі вони поки що лише завойовують популярність. Порівняно недавно у нас з’явився сервіс, співробітники якого вислухають вас, як тільки вам того заманеться. Так, якісь наболілі питання, що тривожать вашу душу, вчинки, про які ви шкодуєте, - про все це ви можете поговорити зі спеціалістами сервісу. В разі необхідності вам навіть можуть дати необхідну пораду, хоча в більшості випадків клієнтам стає легше вже після того, як вони просто поговорять. Година такого спілкування коштує всього 80 гривень.

Тепер кожен українець може скористатися послугами приватного детектива – донедавна ця професія була знайома нам виключно з фільмів. Заплативши трохи грошей, ви зможете відшукати необхідну вам людину, на ваше замовлення проведуть стеження або навіть ціле розслідування. Вартість послуги залежить від складнощів роботи та термінів виконання замовлення.

Та це все ще квіточки у порівнянні з наступною послугою, яка отримала назву «Позитивний тест на вагітність». Зауважимо, що ця оригінальна послуга в українському Інтернеті швидко здобула нечувану популярність. Її надають вагітні жінки, а ось хто замовляє цю послугу, поки що невідомо. Скоріше за все, хитрі витівниці, які хочуть розкрутити своїх бойфрендів на гроші чи на… шлюб. За один позитивний тест доведеться заплатити від 50 до 70 грн.

Джерело: http://korrespondent.net/

Інші новини розділу

 • Негативний вплив Facebook на людину

  Негативний вплив Facebook на людину · Anastasia · 18.01.2017 10:48

  Соціальні мережі забирають левову частку нашого часу впродовж дня. Звичайно багато з вас скажуть, що, фейсбучна активність у ХХІ столітті це нормально. Але проблема у тому, що мало хто з користувачів може відрізнити залежність від використання. У певний момент посмішка наших друзів змінилася на чатовий смайлик, а лайки стали прикладом прояву турботи та доброзичливості.


 • Ресторанна премія «Сіль»

  Ресторанна премія «Сіль» · Anastasia · 13.01.2017 15:05

  Наприкінці року, а саме 7 грудня, у столиці вручили щорічну ресторанну премію «Сіль». Нагороди – мідні сковорідки – отримали декілька закладів, які, на думку компетентного журі, є найкращими в нашій країні.


 • Що потрібно знати про поцілунки

  Що потрібно знати про поцілунки · Anastasia · 07.12.2016 17:09

  Журнал Time пише, що 55% чоловіків і 66% жінок припиняли багатообіцяючі стосунки через погані поцілунки. Вони наводять цікаві факти про нещодавні дослідження та анонсують тематичні книжки. Також видання ознайомлює читачів із нюансами, які потрібно знати для того, щоб сформувати культуру поцілунків.


 • Весілля в деталях

  Весілля в деталях · Anastasia · 28.11.2016 22:13

  Весілля – одна з найбільш відповідальних та захоплюючих подій у нашому житті. Зазвичай до неї готуються заздалегідь, але бувають випадки, коли все стається спонтанно, як у кіно. Тоді на допомогу молодятам приходять весільні координатори, друзі та родичі, які все швидко роблять.


 • Як швидко вивчити іноземну мову

  Як швидко вивчити іноземну мову · Anastasia · 28.11.2016 13:54

  Існує безліч порад, методів та шляхів для вивчення іноземної мови. Обирати можна з-поміж сотень варіантів, проте слід враховувати всі особисті якості та фактори, які зумовлюють стиль вашого життя. Пропри це, основу "рецепту" мають обов’язково складати стимул та бажання. На додачу, наведемо декілька корисних порад, які стануть у пригоді.