Найпоширеніші помилки при виборі пластикових вікон Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2013 14:19 · Розділ: Цікаві факти

Металопластикові вікна завоювали міцні позиції на ринку сучасних будівельних матеріалів. Вони володіють цілою низкою переваг у порівнянні з іншими аналогами, дозволяючи зберігати в домі тепло та ізолювати приміщення від шуму. Проте вибір пластикових вікон вимагає врахування цілої низки нюансів. Адже всього одна-єдина необережність чи помилка можуть звести нанівець всі переваги цього виду будматеріалів.

Отож на що слід звертати увагу перед тим як купити склопакет? По-перше, пам’ятайте, що ви вибираєте вікно, а не профіль. Часто буває так, що покупці шукають вікна конкретної марки, яка займається виробництвом саме профілів. А що з того, що ви придбаєте профіль від провідного виробника, якщо саме вікно буде зроблене абияк? Тому при виборі увагу слід звертати саме на виробника вікон, а не на компанію, яка випускає пластикові профілі.

При виборі пластикових вікон часто нам доводиться суттєво переплачувати. Виною тому реклама: провідні виробники, ведучи боротьбу з конкурентами, розгорнули масштабну рекламну компанію, яка твердить, що лише їхні профілі відповідають стандартам якості. Насправді ж у більшості випадків профілі різних виробників не сильно відрізняються між собою. Тому подумайте, чи варто переплачувати за бренд.

Аналогічна ситуація з гарантією: гарантія на 10-20 років змушує покупців переплачувати – мовляв, що там тих кілька сотень гривень, якщо я матиму якісне вікно, яке прослужить кілька десятиліть… Проте згодом виявляється, що ви переплатили не за гарантію на виріб, а за гарантію на профіль. Тому, купуючи товар, стежте за тим, щоб гарантія надавалася на виріб в цілому – для металопластикових вікон – це до 5 років.

Ще однією помилкою при виборі пластикових вікон є недостатня увага до якості товару. Справа в тому, що тут уже все залежить від порядності та чесності виробника пластикових вікон. Так, навіть із найбільш якісних комплектуючих можна виготовити неякісні вікна, точнісінько так, як майстерна господиня з одних і тих же інгредієнтів приготує смачнючу страву, тоді як той, хто не вміє готувати, з тих же інгредієнтів зварить щось зовсім неїстівне. Недобросовісні виробники часто використовують недорогу фурнітуру невисокої якості, прикриваючись ім’ям виробника металопластикового профілю, що зовсім не означає, що ви купуєте якісне вікно.


Інші новини розділу