6 порад, які допоможуть урізноманітнити сімейне життя Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2013 13:09 · Розділ: Авто-мото

Говорять, ніби сімейне життя та побутові проблеми можуть вбити навіть найромантичніші взаємини. Квіти, сюрпризи та романтичні вечері при свічках – все це відходить у минуле, натомість приходить втома, рутина, звичка та буденність. Та якщо ви ціните свою сім’ю, і взаємини з коханою людиною значать для вас дуже багато, вам варто добряче попрацювати над тим, щоб урізноманітнити сімейне життя. Психологи радять дотримуватися наступних порад:

1. Якщо ви помітили, що стосунки з половинкою охололи, постарайтеся частіше бувати разом. Недостатньо просто знаходитися в одній квартирі: ви повинні робити щось таке, що вам обом подобається. Спільний ремонт в квартирі, перегляд улюбленого фільму чи катання на лижах – виберіть якийсь спільний проект, який до душі вам обом: в такий спосіб ви відволічетеся від буденності і отримаєте задоволення від перебування удвох.

2. Сімейні психологи радять створити власні сімейні традиції: виберіть дати, які ви охоче відзначатимете щороку, можете запровадити свій власний День сім’ї. Придумайте якісь сімейні ритуали чи секрет прощання та зустрічі, про який знатимете тільки ви. Не забувайте цілувати одне одного перед сном та коли виходите з дому.

3. Не забувайте робити одне одному компліменти та дарувати дрібні подарунки. Не варто чекати якоїсь нагоди чи свята, просто візьміть і подаруйте якусь дрібничку коханій людині.

4. Експериментуйте в сексі. Відкиньте сором’язливість і сумніви, і поговоріть з коханими відверто стосовно своїх фантазій. Повноцінне сексуальне життя – запорука успіху людини в інших сферах, отож не варто відмовлятися від цієї переваги сімейних взаємин. Можливо, варто внести елемент несподіванки, а може, вам варто завітати в секс шоп ALLINTIM.BY, який пропонує широкий вибір товарів на різні смаки. Так, секс шоп в Минске пропонує, окрім секс-іграшок, широкий асортимент сексуальної нижньої білизни, різного роду гелі та лубриканти, а також цікаві та кумедні сувеніри.

5. Пам’ятайте про те, що у обох партнерів повинен бути свій особистий простір. Тому запам’ятайте: ритись в телефоні партнера, перевіряти сумку чи гаманець – це табу. Збережіть за собою щось таке, що буде тільки вашим – це може бути хобі, подруги чи захоплення. Так ви зможете саморозвиватися, залишаючись цікавим для свого партнера.

6. Ніщо так не вбиває сімейні стосунки, як неохайність у зовнішності. Слідкуйте за манікюром, вчасно приймайте душ, вдома носіть чистий і модний одяг… викиньте всі речі, які вже втратили свій вигляд.


Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.