Автобренд Aston Martin випустив колекцію ексклюзивного посуду Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2013 12:17 · Розділ: Цікаві факти

Важко уявити дім справжньої господині без сервізів. Вишуканий посуд стає окрасою святкового столу, дозволяючи експериментувати з оформленням та навіть дизайном цілих приміщень. Так, є сервізи, які не просто використовуються в якості столових приборів, але стають невід’ємними елементами дизайну та інтер’єру. І коштують вони часом стільки, що й уявити собі важко.

Смакові уподобання у кожного різні, отож і сервізи на сьогоднішній день випускаються найрізноманітніші. До вподоби екзотична культура Сходу – вибирайте японські та китайські зразки, в захваті від класики – німецький або чеський сервізи стане прекрасним вибором.

Останнім часом дедалі частіше за створення сервізів беруться імениті дизайнери та навіть… виробники автомобілів. На початку цього року в рамках паризького салону декору інтер’єру було представлено чимало цікавих зразків сучасного посуду.

Фото з ru.focus.lv
Фото з ru.focus.lv

Увагу експертів привернула досить оригінальна, хоч і невелика, колекція посуду від Aston Martin. Автомобільний бренд, який випускає у світ автомобілі класу люкс, цього разу попрацював над колекцією ексклюзивних предметів декору інтер’єру. Унікальна колекція отримала назву Silver by Aston Martin, а витримана вона в дизайні авто знаменитої марки. Колекція включає в себе розкішні набори для пікніка, фужери для шампанського, графини, підсвічники, вишуканий посуд із порцеляни, підставки для пляшок та багато-багато іншого.

Вельми оригінальну колекцію предметів інтер’єру вирішив випустити і креативний директор Дому моди Chanel Карл Лагерфельд. Колекція витримана в дусі лаконічності та мінімалізму. Тут можна знайти настільні лампи, вази найрізноманітніших форм, а також келихи і тарілки. Колекція вражає своєю простотою та одночасно елегантністю. Кришталеві вази красуються на підставках у формі куль, келихи та склянки отримали форму прямокутника із заокругленими кутами. Тарілки ж зберегли класичну форму.

Настільні лампи від Chanel створені з білого та чорного глянсового скла, а посуд та вази дизайнер вирішив зробити прозорими. Всі предмети декору прикрашені ініціалами знаменитого маестро - літерами KL.

Фото з http://luxlux.net/
Фото з http://luxlux.net/

Повідомляється також, що ексклюзивна колекція посуду від знаменитого модельєра повинна надійти у продаж вже восени цього року. Щоправда, з’явиться вона на полицях європейських магазинів, а вже тоді подолає межі континенту.


Інші новини розділу