Хіроманти розповіли чимало цікавого про Анджеліну Джолі Автор: lesya · Опубліковано: 08.10.2013 10:06 · Розділ: Кіно

Наші предки знали чимало способів передбачати майбутнє. Вони ворожили на кофейній гущі, гадали на картах та робили багато інших речей – і, як не дивно, дуже часто ці, на перший погляд шарлатанські дійства, містили в собі істинні пророцтва. Старі люди знали щось таке, чого сьогодні не знають вчені…

Одним із способів передбачати майбутнє людини є хиромантия.

Хіромантія – це ціла наука, таємниці якої намагалися розгадати ще давні греки. І як би скептично ви не ставилися до різного роду передбачень, хіромантія в окремих випадках доведена науковими фактами.

Так, як відомо, хиромантия визначає долю людини на основі ліній рук. І якщо вам це здається неможливим, то науковці довели, що візерунок людської шкіри є унікальним, як і молекули ДНК. А це означає, що багато психологічних рис людини, особливостей характеру, а також схильностей до різного роду захворювань можна визначити по руці. Однак пізнати глибини цієї науки дано не всім, і лише одиниці можуть стати фахівцями своєї справи.

Хиромантия – наука цікава та незвична, а ознайомитися з її особливостями можна на прикладі знаменитостей. Візьмімо для початку знамениту актрису Анджеліну Джолі та її долоню, з якої хіроманти зчитали чимало цікавої інформації.

1. Кут артистизму. Своєрідна опуклість на великому пальці актриси є демонстрацією величезних здібностей до мистецтва. Джолі підсвідомо потребує самовираження, при цьому актриса вміє правильно себе подати і привернути увагу публіки. Вона – людина неординарна та виділяється з-поміж мас.

А тепер глянемо зі сторони фактів: Анджеліну люблять, нею захоплюються. Вона вкрай рідко опиняється у центрі скандалів, привертаючи увагу зовсім іншими вчинками. Актрису часто ставлять в приклад іншим, отож загальне враження про неї у громадськості склалося позитивне.

2. Приталений великий палець актриси видає тактовність та уважність до найменших дрібниць в оточуючій реальності. Разом з іншими ознаками вона говорить про те, що Джолі схильна об’єктивно себе оцінювати.

3. Як видно на фото, мізинець актриси відстовбурчується убік: це означає, що Джолі звикла покладатися тільки на себе. Вона полюбляє приймати рішення самостійно, чинить по-своєму та мало звертає увагу на думку оточуючих.

4. Січна до лінії розуму, яка теж яскраво простежується на руці Джолі, вказує на приховану агресію та запальний характер. Виходить, що актриса навчилася стримувати свої емоції, не виявляючи їх стороннім. Хоча не виключено, що близькі люди якраз і страждають від такої придушеної агресії.

5. Лінія розуму виражена досить слабо, а це означає, що ментальні здібності актриси знаходяться на невисокому рівні. При цьому вона схильна мислити прямолінійно, відкрито та послідовно.


Інші новини розділу

 • Кінопрем’єри: грудень.

  Кінопрем’єри: грудень. · Anastasia · 02.12.2016 18:20

  До вашої уваги коротенький огляд найгучніших прем'єр грудня.


 • Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя

  Леонардо Ді Капріо розповів, як наркотики вплинули на його життя · Марина Левицкая · 29.02.2016 15:45

  Улюблений актор всіх жінок світу Леонардо Ді Капріо отримав престижну премію «Оскар» від американської академії кінематографічних мистецтв і наук за найкращу чоловічу роль в фільмі «Вижив» відомого режисера Алехандро Гонсалеса Іньярріту. До цього його неодноразово висували на здобуття премії: п’ять разів, як актора та один раз, як продюсера.


 • Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2"

  Компанія Nike створила фантастичні кросівки з відомої комедії "Назад у майбутнє 2" · Марина Левицкая · 18.11.2015 11:46

  Всі, хто дивився фантастичну комедію «Назад у майбутнє», не могли не запам'ятати одну цікаву деталь з другої частини – кросівки Nike Air Mag, які носив головний герой кіно-трилогії Марті МакФлай. Варто відзначити, що обмежена партія таких кросівок була випущена компанією Nike ще у 2011 році. Кошти, отримані від продажу зіркового взуття (а це приблизно 6 мільйонів доларів), були направлені в Фонд для дослідження хвороби Паркінсона, який створив Майкл Джей Фокс. Саме він зіграв роль того самого Марті МакФлая. Тоді ці кросівки лише ззовні нагадували ті, що були у фільмі. Та й шнурки не вміли затягуватися самостійно.


 • Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті

  Люка Бессона знову звинуватили в плагіаті · Марина Левицкая · 02.11.2015 11:49

  Відомого французького кінорежисера, сценариста і продюсера в черговий раз звинуватили у плагіаті.


 • Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин

  Творці нового «Бонда» поставили рекорд за вартістю знищених машин · lesya · 29.09.2015 15:51

  Режисери і продюсери відомих фільмів не шкодують коштів на спецефекти. Щоб все виглядало видовищно і правдоподібно, вони готові викинути на вітер мільйони, знищуючи дощенту цілком добрісенькі та новісенькі речі.