Як облаштувати офіс Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2013 14:46 · Розділ: Цікаві факти

Напевне, всі керівники компаній хотіли б максимально підвищити працездатність своїх співробітників. Проте далеко не всі знають, як краще це зробити. Виявляється, увагу слід звертати навіть на найменші деталі, за допомогою яких можна маніпулювати творчим потенціалом та активністю працівників. Поговоримо про те, як ефективно та сучасно оформити офіс.

Організація робочого місця. Почнімо з того, що офіси бувають різними по площі: деякі з них розраховані всього на двох-трьох співробітників, тоді як інші можуть вмістити кілька десятків осіб. В обох випадках психологи для підвищення працездатності рекомендують розділити офісне приміщення на зони. Зробити це можна різними способами: за допомогою правильного розташування меблів чи використання стелажів, які, розташувавшись перпендикулярно до стінки, відмежовують стіл від решти офісного простору. У великих офісах дуже часто використовуються модульні перегородки, вигідні тим, що дозволяють без зайвих зусиль переобладнати офіс з урахуванням потреб виробничого процесу. Крім того, такі перегородки сприяють поглинанню шуму та зайвих звуків.

Модульні перегородки (фото з сайту leonzahistbud.prom.ua)
Модульні перегородки (фото з сайту leonzahistbud.prom.ua)

У невеликих приміщеннях не можна розташовувати робоче місце спиною до дверей чи до вікна - краще змістити його трохи убік – головне, щоб на монітор не потрапляли відблиски.

Дуже важливо, твердять психологи, подбати про зону відпочинку. Це має бути окремий куточок з м’якими меблями, який можна оформити у відповідному стилі та обставити вазонами і квітами.

Меблі. Для підвищення працездатності співробітників та створення комфортних умов праці необхідно відповідально підійти до вибору меблів. На першому місці - офисные кресла, адже вони є найважливішим елементом меблів. Дуже важливо, щоб крісло з легкістю підлаштовувалося під ріст і будову тіла працівника. Подбайте і про наявність функції регулювання спинки.

Вибір комп’ютерних столів також дуже великий. Головне – звернути увагу на гармонійність поєднання функціональності і комфорту. Купить недорогую мебель по низким ценам можно в Интернет-магазине, большинство из которых предлагает качественную мебель на заказ да еще и с доставкой. Купить в Киеве мебель, отличающуюся високим качеством и доступными ценами – не проблема.

Колірна гама. Важливо, щоб колірна палітра офісу була витримана з урахуванням психологічних особливостей людини. Тому для підлоги, стелі та стін офісу краще вибирати світлі кольори, тоді як крісла та столи, а також інші елементи можуть бути досить яскравими та акцентувати на собі увагу. Натомість у приміщеннях, де співробітники перебувають недовго, стіни краще забарвлювати в яскраві та навіть трохи агресивні кольори – вони сприяють розвиткові комунікабельності та не встигають викликати втому в тих, хто нетривалий час перебуває всередині. Холодні нейтральні барви підійдуть для створенні ділової атмосфери, якщо ж и хочете активувати творчі здібності працівників, вибирайте насичені яскраві кольори.


Інші новини розділу