3 способи оригінально познайомитися з дівчиною Автор: lesya · Опубліковано: 07.10.2013 12:37 · Розділ: Життя

Незважаючи на те, що сьогодні все частіше дівчата роблять перший крок у стосунках з чоловіками, представникам сильної статі все ж не варто забувати, що заводити знайомства з жінками - це все-таки їхня гендерна роль, яка у нашому суспільстві ще в багатьох своїх проявах збереглася. Однак є чоловіки, які, знайомлячись з дівчатами, припускаються помилок, в результаті чого і виглядають безглуздо та незграбно, і у відповідь від примхливих і прекрасних отримують тільки «ні».

Виявляється, вразити дівчину сьогодні – досить складно. Це колись, коли на кожному кроці на вас та на вашу половинку чатували небезпеки, ви з легкістю могли підкорити даму серця своїм геройством чи відстояти честь на дуелі. Сьогодні ж привертати увагу жіноцтва доводиться іншими способами, демонструючи креативність та оригінальність.

1. Якщо ви – любитель дискотек та нічних клубів, то, скоріше за все, хотіли б познайомитися з дівчиною, яка б розділяла ваші інтереси. Перевірити та водночас вразити оригінальністю потенційну половинку можна за допомогою наступного способу. Домовтеся з адміністрацією якогось нічного клубу, який вам до вподоби, і зголосіться роздавати флаєри. Уявіть собі, скільки дівчат пройде мимо вас – ви зможете дочекатися ту, яка вам справді сподобається. А далі – легше легшого: підходьте до неї з флаєром,робіть компліменти, обмінюйтесь телефонами тощо. При цьому за роздачу флаєрів ви отримаєте бонуси – безкоштовне запрошення на вечірку у двох екземплярах – так ви зможете запросити дівчину на розкішне паті.

2. Якщо ви – невиправний романтик, і дівчина, до якої ви залицяєтеся, по-справжньому вам сподобалася, можете справити на неї враження наступним способом: нехай кожного ранку на робочому столі в офісі її чекає букет квітів або хоча б одна, але охайна і гарна квітка. Пограйтеся в таємничого незнайомця, адже таємниці так приваблюють жінок… Якщо домовитися з охороною чи самому проникнути в офіс не виходить, скористайтеся послугами кур’єрської служби Киев: доставка букетов здійснюватиметься щодня у названий вами час. Отримуючи цветы від незнайомця хоча б протягом тижня, мало яка дівчина зможе сказати «ні», коли через тиждень в букеті вона знайде невеличку записку з запрошенням на романтичну вечерю…

3. Якщо ж ви вмієте малювати, знайомитися з дівчатами вам взагалі не складе труднощів – представниці прекрасної половини людства люблять талановитих. Побачивши в громадському місці об’єкт своїх зітхань, візьміть аркуш паперу і намалюйте на ньому гарний, але обов’язково тематичний малюнок І підпишіться: «Ти дуже красива. Давай познайомимося»…


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.