Подарункові пакети від компанії "Гільотина" чи власноруч зроблена упаковка: як оригінально запакувати подарунок Автор: lesya · Опубліковано: 04.10.2013 09:00 · Розділ: Цікаві факти

Вибираючи подарунок, ми іноді забуваємо про упаковку. І дарма: саме вона, яскрава та святкова, здатна створити святковий настрій та скласти правильне враження про подарунок. Навіть дорогий і неймовірно красивий подарунок, недбало загорнутий у шматок подарункового паперу, може виглядати бідно та буденно, тоді як звичайнісінька дрібничка, доповнена оригінальною упаковкою, принесе набагато більше радості. Та якщо докласти трохи зусиль та фантазії, і хоча б трішки погуглити в Інтернеті, можна знайти чимало варіантів, як власноруч оригінально та незвично запакувати подарунок.

Сьогодні поговоримо про напої. Якщо ви в якості подарунка вибрали пляшку дорогого вина чи знаменитого коньяку, вишуканого лікеру чи, для прикладу, кондитерської олії, вам доведеться трохи потрудитися. По-перше, вам знадобляться заготівки – стрічки чи подарункові пакети, бантики, яскравий папір тощо. Найпростіший варіант - вибрати пакеты для напитков и крупных подарков, які в широкому асортименті пропонує компанія Гільотина. Та якщо ви хочете вразити іменинника та гостей оригінальністю, вирушайте в магазин… тканин або на секонд-хенд.

Так, перший варіант подарункової упаковки для пляшки, який ми вам запропонуємо, вимагає наявності старого в’язаного светра, а точніше, його рукава. Звісно, він не має бути надто потертим, отож пошукайте вдома: може, серед вашого гардеробу є ще якась цілком пристойна річ, яка вам надокучила чи розтягнулася. Краще, щоб в’язка була з узором.

Далі відрізаємо рукав – так, щоб горлечко пляшки з нього трішки визирало. Пришиваємо кругле денце, вирізане зі щільної тканини. Поміщаємо пляшку всередину і зав’язуємо стрічкою або оригінальною мотузкою. Погодьтеся, куди оригінальніше, ніж подарочные пакеты.

Ще один варіант – шматок тканини квадратної форми, перев’язаний біля горлечка мотузкою.

Не менш оригінально виглядає і картонна упаковка без дна, роль якого виконують перехрещені стрічки. Її легко виготовити з різнокольорового картону. В коробці слід зробити отвори і приладнати до них заклепки. Крізь отвори просиліть різнобарвні стрічки – так, щоб вони на дні коробки перехрещувалися – ці стрічки й триматимуть пляшку.

Та найоригінальніший спосіб – мистецтво фурошикі. Використовуючи відріз яскравої барвистої тканини, ви за лічені секунди зможете виготовити упаковку для вина, сумочку для книг чи оригінально запакувати цукерки, зав’язавши клапоть одним із способів, показаних на відео.


Інші новини розділу