Іспанці розробили велосипедне сідло, яке захищатиме від імпотенції Автор: lesya · Опубліковано: 03.10.2013 22:43 · Розділ: Нові технології

Всі ми знаємо, що їзда на велосипеді надзвичайно корисна для нашого здоров’я. Вона тренує м’язи ніг, зміцнює спину, укріплює серцево-судинну систему, допомагає скинути зайву вагу. Та для чоловіків занадто тривала їзда на велосипеді може бути доволі небезпечною – вона завдає шкоди чоловічій статевій системі, що з часом може призвести до імпотенції. Однак нещодавно іспанські дослідники створили винахід, який допоможе усунути цю проблему.

Незважаючи на те, що велосипед було винайдено досить давно, він став справжньою знахідкою в сфері медицини: окрім досить зручного транспортного засобу, він є чудовим засобом для тренування багатьох груп м'язів, зокрема міокарду.

Та є одне «але», яке багато хто вважає доволі вагомим аргументом, щоб відмовитися від двоколісного товариша назавжди: під час тривалих велосипедних прогулянок доводиться постійно сидіти на сідлі, дизайн якого за останні 140 практично не змінювався. Насправді ж, конструкція сідла є вкрай невдалою, і вона призводить до суттєвого погіршення кровопостачання органів малого тазу, а це, переконують медики, шкодить як чоловікам, так і жінкам. А в представників сильної статі (зокрема у професійних велосипедистів) тривалі поїздки на велосипеді виливаються в запалення передміхурової залози та еректильну дисфункцію.

В минулому році американські вчені провели дослідження, результати якого стверджують, що вже через півгодини після початку їзди на велосипеді кровопостачання чоловічого пеніса погіршується на 70% - шокуючий показник, чи не так?

Однак завдяки зусиллям співробітників університету іспанського міста Аліканте (University of Alicante in Spain), цієї небезпеки вдасться уникнути. Нове сідло, створене іспанцями, не перешкоджатиме крові рухатися по судинах.

За допомогою комп’ютерного 3D моделювання вчені з Аліканте спроектували велосипедне сідло, конструкція якого принципово відрізняється від звичайного. Сідло матиме рухому передню частину, яка змінюватиме своє положення стосовно широкої задньої частини сідла під різними кутами.

Дизайн сідла було створено з урахуванням анатомічних особливостей чоловічого тазу, отож воно суттєво знижує навантаження на область промежини та статевих органів.

Нове сідло знижує й іншу небезпеку, дозволяючи уникнути болючих потертостей в області промежини.

«Наш винахід буде дуже затребуваним як професійними велосипедистами, так і любителями заміських велосипедних прогулянок», - підкреслює один зі співавторів винаходу Альфонсо Панчон Руїс (Alfonso Panchón Ruiz).

Джерело: http://www.mk.ru/

Інші новини розділу

 • Цікаві факти про компресор

  Цікаві факти про компресор · Jane Holiday · 19.05.2017 12:02

  Компресор – це енергетична машина чи пристрій для підвищення тиску (стискання) та переміщення газоподібних речовин. «Батьком» компресора був насос, він винайдений тисячу років тому. Зараз вони використовуються в найрізноманітніших галузях промисловості.


 • Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії

  Стиснене повітря - новий спосіб збереження енергії · kseniya_www · 15.04.2017 21:14

  Канадська компанія Hydrostor розробила нову систему зберігання енергії на основі стисненого повітря, яка дешевша літій-іонних акумуляторних батарей, а також не використовує природний газ, як це роблять інші системи такого типу.


 • 2017: найочікуваніші гаджети

  2017: найочікуваніші гаджети · Anastasia · 16.01.2017 10:19

  Минулий рік не відзначився революційними новинками у сфері широкого вжитку. Прозорі чи гнучкі смартфони не з’явилися на ринку, а гаджети, які працюють за допомогою безпровідної зарядки акумулятора, без сумніву потрібно вдосконалювати. Також відкритим залишається питання про заряд звичних акумуляторів, які при інтенсивному використанні смартфону працюють не більше одного дня. До вашої уваги підбірка апаратів, які будуть конкурувати на ринку і зацікавлять суспільство у 2017.


 • Найкращі технологічні новинки 2016

  Найкращі технологічні новинки 2016 · Anastasia · 09.01.2017 13:35

  Минулий рік видався багатим на техно-новинки в сфері віртуальної реальності та використання дронів. Не менш важливим є представлення концепту «сонячного даху», що у майбутньому дасть можливість позбавитися електроенергії. Інтенсивність розвитку саме цих відгалужень зумовлена в першу чергу потребою людства у збереженні екологічної системи нашої планети.


 • Як вибрати праску?

  Як вибрати праску? · Anastasia · 04.01.2017 17:06

  Вдома ми користуємося багатьма гаджетами, які спрощують нам життя і допомагають виглядати на всі сто. Тому при виборі праски для домашнього вжитку ще в магазині слід звертати увагу на такі дрібниці як поверхня, якість ручки та допоміжні деталі. Далі декілька корисних порад, щоб обрати найоптимальніший варіант за співвідношенням ціна - якість.