У США відкриється магазин прострочених продуктів Автор: lesya · Опубліковано: 03.10.2013 20:57 · Розділ: Життя

Фото з сайту reporter.zt.ua
Фото з сайту reporter.zt.ua

Досить оригінальний магазин вже найближчим часом планують відкрити у Бостоні: на початку наступного року тут відкриється маркет, на прилавках якого можна буде знайти виключно прострочені продукти.

З такою неординарною ініціативою виступив бізнесмен Дуг Раух, який, ретельно дослідивши це питання, переконаний, що є як мінімум п'ять продуктів, які можна преспокійно вживати в їжу після того, як їхній термін придатності закінчується. Це кукурудзяні чіпси, яйця, йогурт, молоко та шоколад, говорить експериментатор.

Зауважимо, що в сфері торгівлі Дуг Раух має неабиякий досвід: він протягом 31 року пропрацював у мережі магазинів Trader Joe's, а останні 14 років компанія відійшла під його керівництво. В роки, коли управління мережею перебувало в руках Дуга, Trader Joe's з крихітного підприємства, що знаходилося в Південній Каліфорнії, переросла в торговий концерн національного масштабу. На сьогоднішній день мережа об'єднує 340 спеціалізованих магазинів, які пропонують виключно якісні продукти харчування на території 30 штатів країни.

Бостонський магазин отримає назву Daily Table. У ньому поряд з магазином прострочених товарів працюватиме звичайний продуктовий магазин, а також ресторан швидкого харчування. Продукція магазину, за словами бізнесмена, буде орієнтована на прогресивних мешканців Бостона з низьким рівнем доходів, тому асортимент товару обмежуватиметься широким вибором готових до вживання продуктів, фруктами та овочами.

Бізнесмен також розповів, що на сьогоднішній день дуже багато магазинів продають американцям прострочені продукти, просто далеко не всі про це говорять чесно і прямо: так, поширена практика, коли прострочений товар, а серед них і досить-таки небезпечні м’ясо та риба, відправляються на вторинну переробку і вже у вигляді готових продуктів повертаються на прилавки.

Як би там не було, експерти переконують, що Daily Table стане важливим і досить цікавим соціальним експериментом, а особливо у контексті того, що в одних лише США 40% продуктів харчування викидаються через те, що в них закінчується термін придатності. І це в той час, коли у світі голодують мільйони людей. Дехто вважає таку поведінку з харчами асоціальною.

Що ж стосується безпеки товарів, які продаватимуться у магазинах, то в багатьох випадках дата на упаковці зовсім не означає, що вживання продукту становить небезпеку для здоров’я. Це може означати лише те, що його смак трохи погіршиться, та й то не завжди.

Крім того, за твердженням експертів, продовжити термін зберігання продуктів можна досить просто, всього лише змінивши температурний режим зберігання. Так, продовжити термін придатності яєць на 3-5 тижнів можна помістивши їх у холодильник з температурою нижче п’яти градусів за Цельсієм, тоді як молоко краще зберігати при температурі -2.

Джерело: http://interfax.com.ua/

Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.