Уряд повернув американцеві 500 доларів, які з'їв його собака Автор: lesya · Опубліковано: 03.10.2013 16:31 · Розділ: Події у світі

Наші чотириногі улюбленці здатні на неймовірні вчинки. За роки співіснування з людиною вони встигли довести світові, що є надзвичайно розумними. Більше того, собаки та кішки здатні скласти справжню моральну підтримку в моменти, коли здається, ніби весь світ озброївся проти тебе. Іноді вони показують своє «Я», намагаючись продемонструвати, що в них теж є характер та звички, з якими ми просто змушені рахуватися… А ось один американський собака вирішив показати господареві, що гроші в житті – не головне. При чому зробити це собака вирішив досить-таки оригінальним способом. Не пошкодувавши власного організму, старенький ретрівер зжер 500 доларів з гаманця свого хазяїна.

І, як не дивно, уряд погодився відшкодувати чоловікові цю суму. Сталося це наприкінці минулого року, однак Уейн Клінкель, власник собаки, отримав компенсацію лише на минулому тижні. Чоловікові довелося представити казначейству країни докази того, що п’ять купюр по сто доларів і справді з’їла собака.

Мешканець Монтани докази представив, щоправда, довелося йому не просто: чоловік видобував обривки купюр з собачого посліду, опираючись на те, що папір, з якого вони виготовлені, не перетравлюється. Добуті брудні шматки грошей він на тиждень замочував у мильній воді.

А сталося все ось як. В грудні минулого року подружжя Клінкелів з собакою по кличці Санденс вирушили в автомобільну подорож – вони прямували в гості до своєї доньки, яка мешкала в штаті Колорадо. Зголоднівши, чоловік з дружиною вирішили зупинитися та зайти в одне з придорожніх кафе, щоб попоїсти. Взявши з собою трохи грошей, частину готівки вони залишили в авто. Це було п’ять купюр по сто доларів та одна купюра номіналом в один долар. Та коли Уейн повернувся назад у машину, він помітив, що гроші зникли. Як виявилося, ними поласував пес, при чому до смаку тварині прийшлися виключно стодоларові купюри – один долар осиротіло залишився лежати на сидінні.

В результаті чоловік почав збирати обривки купюр. Зібравши та очистивши їх від собачого посліду, він попрямував до банку, щоб повернути втрачені таким кумедним способом гроші. Однак у банку над чоловіком лише від душі посміялися, а ось гроші відшкодовувати не захотіли. Тоді Уейн відправив шматки купюр у Міністерство фінансів США, доклавши до посилки супровідного листа, в якому пояснював, яким чином гроші було знищено.

Всього через десять днів чоловік отримав ствердну відповідь та квитанцію, проте гроші йому повернули лише тепер. Уейн розповів, що зла на собаку не тримає, адже той вже давно підлабузнився до всіх своєю прихильністю.

Джерело: http://lenta.ru/

Інші новини розділу