Вигідні покупки на slando.ua Автор: lesya · Опубліковано: 03.10.2013 11:30 · Розділ: Життя

Напевне, у кожного з нас вдома є речі, які і викинути шкода, і користуватися ними ми наряд чи будемо. Так, вбрання, з якого виросли діти, невдало куплене взуття, непотрібний подарунок, - словом, все, що ми перекладаємо з місця на місце, не знаходячи йому притулку, все це може приносити гроші. Так, те що вам видається непотрібним мотлохом, для когось – справжній скарб. Приміром, що для вас може означати скляна кулька з фігурками всередині? Симпатичний сувенір, кумедна дрібничка, весела іграшка і… нічого більше. А ось актор Корбін Бренсен, який колекціонує такі кулі, не пошкодував віддати за екземпляр роль у своєму фільмі. Винахідливий канадець Кайл Макдональд, який прославився тим, що обміняв звичайнісіньку скріпку на дім, у якого й була куля, виміняв отриману роль на розкішне помешкання. Ось так.

Отож якщо у вашому домі назбиралася купа непотрібних речей, приготуйтеся з ними розпрощатися. Та не поспішайте нести все на смітник: як бачимо, навіть непотрібні речі можна перетворити гроші. Всі ми - люди зайняті, тому ніхто не змушує вас прямувати на ринок, однак скористатися Інтернетом ви можете. На сьогоднішній день чимало сайтів пропонують користувачам розмістити безкоштовні оголошення. Скориставшись їхніми послугами, ви можете не лише продати непотрібні вам речі, але й за невелику суму поповнити власний гардероб, купити запчастину до авто чи заощадити на купівлі меблів. Сайти з безкоштовними оголошеннями допоможуть з орендою помешкання, роботою, купівлею техніки чи автомобілів тощо.


Одним з таких сайтів є популярний в Мережі ресурс slando.ua. Тут ви можете знайти все – від дрібних сувенірів та прикрас до розкішних та дорогих автомобілів, яких, до речі, на сайті представлено чимало. Підібрати авто за доступною ціною у відповідності з власними смаковими уподобаннями зможе кожен: цікавить Нummer? – заходьте на slando.ua/transport/legkovye-avtomobili/hummer/, в захваті від Dodge? – широкий вибір моделей додж на Slando не залишить байдужим любителів цієї марки.

Товари на slando.ua розділені по рубриках, що робить навігацію вельми зручною. Крім того, є можливість вибрати валюту, в якій ви бажатимете купувати товар. Пошукове вікно дозволяє з максимальною точністю відсіяти непотрібні вам оголошення, видавши після пошуку те, що може по-справжньому вас зацікавити, а це в результаті суттєво економить час. Сайт безкоштовних оголошень охоплює надзвичайно широку тематику, щодня тут публікуються сотні нових оголошень. Здебільшого всі оголошення представлені з фотографіями, що значно полегшує вибір. Крім того, зв’язок з продавцями та покупцями можна підтримувати по телефону, а це сприяє довірливій бесіді та дозволяє якнайкраще узгодити умови купівлі-продажу.


Інші новини розділу

 • Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини

  Що необхідно зробити батькам для щасливого майбутнього дитини · Jane Holiday · 17.07.2017 15:43

  Всі батьки хочуть, щоб їх діти тримали якнайдалі від неприємностей, добре вчилися в школі й створювали щось хороше і корисне, коли стануть дорослими. На жаль, керівництва з виховання щасливої та успішної дитини не існує, але психологи змогли вказати на ті фактори, які притягують успіх. Всі ці факти стосуються батьків та сім'ї, що не викликає жодного подиву, адже батьки, які виховують щасливих і здібних дітей, вміють багато загального. Щоби в успішних батьків росли успішні діти необхідно розвивати їхні здібності й займатися самоосвітою вдома. Навчіть дитину як скласти бізнес план.


 • Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху

  Медитація - як спосіб життя, або світ без ілюзій та страху · Jane Holiday · 10.07.2017 12:20

  Якщо ви захоплюєтеся здоровим способом життя і багато читаєте про зняття стресу, то частіше за все ви, мабуть, зустрічали таке поняття, як медитація, але досі більшість людей не розуміють, що це таке. Медитація, як спосіб життя, дає людині великі можливості, але для цього потрібно зрозуміти, чим вона є насправді. Усе про свідомість та медитацію ви можете прочитати за посиланням.


 • 7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють

  7 ідей для вашого бізнесу, які справді працюють · Jane Holiday · 28.06.2017 12:44

  Успішні підприємці радо діляться власними секретами, які привели їх до колосального успіху в бізнесі.


 • Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно

  Сплануйте добудову другого поверху у вашому домі правильно · Jane Holiday · 26.06.2017 16:09

  Однією із суттєвих переваг приватного спорудження є можливість розширити житлову площу. Можна до уже існуючої будівлі добудувати частину, або ж побудувати другий поверх. В цій статті ми зупинимося на ключових моментах планування та будування другого поверху на уже готовій будівлі.


 • Доглядайте за своїм холодильником правильно

  Доглядайте за своїм холодильником правильно · Jane Holiday · 20.06.2017 13:09

  Купуючи новий холодильник споживач сподівається на те, що агрегат прослужить дуже довго, так воно і є, якщо не забувати за ним доглядати. Дізнайтеся основні правила догляду з цієї статті.