Щоб отримати дозвіл на одруження, індійські чоловіки змушені показувати фотографії своїх туалетів Автор: lesya · Опубліковано: 02.10.2013 19:40 · Розділ: Події у світі

Переважна більшість чоловіків, які готуються зробити своїм нареченим пропозицію руки і серця, купують каблучки, квіти та інші подарунки. Та чоловікам з Центральної Індії доводиться готуватися по-іншому: готуючись до заручин, вони будують туалети.

А сталося все ось чому: посадові особи штату Мадхья-Прадеш (Madhya Pradesh) зауважили, що останнім часом кількість укладених шлюбів різко знижується. Більше того, навіть одружені чоловіки часто залишаються без дружин, які одразу після одруження покидають їх. Виявляється, причина всьому – жахливі санітарні умови, що відлякують потенційних наречених та жінок Індії, які щойно вступили в шлюб.

Яскравою демонстрацією цієї тенденції може стати історія, яка відбулася минулого року в штаті Уттар-Прадеш (Uttar Pradesh). Тоді молоденька дівчина на ім’я Пріянка Бхарті (Priyanka Bharti), щойно вийшовши заміж та побачивши туалет свого чоловіка, негайно ж його покинула, повернувшись додому.

Ні вмовляння, ні благання покинутого чоловіка не допомогли: жінка дочекалася, коли чоловік збудує туалет, і лише тоді повернулася до нього.

Цей прикрий інцидент змусив посадових осіб зі штату Мадх'я-Прадеш замислитись та шукати рішення цієї проблеми. В результаті вони видали указ, згідно з яким жоден наречений не має права на одруження до тих пір, поки не забезпечить майбутню дружину чистим туалетом.

«Ця схема була створена нами, щоб зміцнити шлюбні союзи та заодно підвищити обізнаність мас стосовно належної санітарії», - розповів окружний комісар штату Кавіндра Кіяват (Kavindra Kiyawat).

Чиновники розповіли, що не встигли вони видати наказ, як місцеві чоловіки вже спробували їх обдурити.

«Ми зіткнулися з випадками шахрайства з боку чоловіків. Тому тепер ми просимо їх пред'явити фотографії туалету, і лише після цього даємо згоду на реєстрацію шлюбу. Нас не так просто обдурити», - цитує комісара британський сайт The Sun.

Захід вже продемонстрував позитивні результати - цього року в шлюб вступили 1762 пари, а отже, було збудовано 1762 туалети.

У даному контексті журналісти вирішили поцікавитися у 24-річного місцевого мешканця, чи подобається йому принцип «немає унітазу - нема дружини», на що індієць відповів:

«Я ніколи не відчував необхідності в туалеті, та побудував його, щоб мене залишили в спокої. Співробітники державних установ допомогли мені в цьому, а тепер я з гордістю розповідаю всім, що у мене вдома встановлений унітаз», - повідомив кореспондентам Віджай Ядав (Vijay Yadav).

Джерело: http://newsbang.net/

Інші новини розділу