Бразильський бізнесмен влаштував похорон власному лімузину Автор: lesya · Опубліковано: 02.10.2013 17:20 · Розділ: Авто-мото

На досить дивний, оригінальний та неоднозначний вчинок зважився цими днями один бразильський бізнесмен. Володіючи чималими багатствами на землі, він вирішив прихопити дещо з собою на той світ. Так, бразильський мільйонер Чикуньо Скарпа, який себе називає не інакше, як граф Скарпа, виріши вчинити так, як чинили в давнину єгипетські фараони: неординарний чолов’яга захоронив під землею свій новесенький Bentley, за який перед тим не пошкодував викласти 450 тисяч доларів.

Про своє рішення 62- річний Скарпа розповів на сторінках Facebook. Він зробив сміливу заяву, зауваживши, що, за прикладом давньоєгипетських царів, має намір після власної смерті прихопити свої багатства з собою. А оскільки дати своєї смерті мільйонер не знає, він вирішив підготуватися заздалегідь. Почав граф із захоронення лімузину, який, за його зізнанням, повинен допомогти йому з комфортом дістатися на той світ. Церемонія поховання повинна була відбутися об 11:00 20 вересня.

На сторінках соцмережі бразилець також опублікував фотографію, на якій позує на тлі останньої моделі Bentley, а на руці у нього сидить білий какаду.

Під фотографією красується підпис: «Я вирішив зробити так, як робили фараони: на цьому тижні я поховаю свою улюблену машину в саду біля будинку. Похороню свій скарб у своєму палаці!». Палацом він називає особняк у найдорожчому районі Сан-Паулу.

До речі, бізнесмен Скарпа має вчений ступінь з економіки та чорний пояс з айкідо – здавалось би, людина адекватна і розумна. Одного разу, розповів мільйонер, він побачив по телевізору передачу про древній Єгипет. З того часу думки про загробне життя не покидають Чикуньо. І ось після тривалих роздумів бізнесмен вирішив, що візьме частину багатств з собою.

«Я дивився документальний фільм про єгипетських фараонів - дуже цікаво. Вони весь свій маєток хоронили, щоб їм було комфортно на тому світі», - говорить Чикуньо.

Запис на Facebook зібрав майже 6 тисяч «лайків». Через кілька днів бразилець виклав нове фото, на якому видно, як він, керуючи екскаватором, викопує яму для свого авто. Чикуньо навіть став учасником сатиричного шоу, глядачі якого запитали, чи правда те, що Скарпа закопав автомобіль, щоб уникнути податків. Проте бізнесмен заперечив – для нього основне – комфорт у потойбічні.

Зрозуміло, що громадськість в більшості своїй сприйняла вчинок Скарпи негативно: мовляв, замість того, щоб дуріти, краще б пожертвував гроші нужденним.

Можливо, Скарпа знає щось більше, ніж ми, прості смертні: в 2009 році після операції зі зменшення об’єму шлунку він впав у кому і двічі ледь не помер.

Джерело: http://www.vesti.ru/

Інші новини розділу

 • Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта?

  Як зрозуміти, що вам потрібно на прийом до психотерапевта? · Jane Holiday · 10.07.2017 11:47

  У світі кількість людей, які відчувають зміни свого психічного здоров'я росте щорічно. Станом на 2017 рік ця кількість вимірюється мільйонами людей, які хоча б раз відчували на власному досвіді такі зміни. Багатьом важко усвідомити, для чого потрібен психотерапевт. У нормальних людей же є близькі та друзі, просто потрібно поговорити з ними та зібратися з силами й все пройде. А вся ця психотерапія - спосіб викачування грошей, раніше такого не було і ніяких депресій теж не було. Але якщо ж ви все-таки впевнені в своїх силах та здоров'ї та не бажаєте сидіти в черзі, щоб отримати довідку від лікаря, перейдіть за посиланням мед справка 086 у, та ознайомтеся з вигідними умовами її отримання в режимі «онлайн».


 • Топ сучасних винаходів для комфортного пересування

  Топ сучасних винаходів для комфортного пересування · Jane Holiday · 20.06.2017 14:15

  Сучасне людство бореться за екологію та навколишнє середовище, але в невпинному ритмі життя ходити пішки чи їздити на велосипеді не завжди актуально. До вашої уваги: чотири сучасних винаходи для комфортного пересування.


 • Найбільш популярні електромобілі в Україні

  Найбільш популярні електромобілі в Україні · Anastasia · 14.12.2016 22:54

  Останнім часом електромобілі на вітчизняному ринку стають все більш актуальними, оскільки вони не потребують палива, а їхні викиди не впливають на навколишнє середовище. Статистичні дані говорить, що у 2-й половині 2015 року продали 72 авто електричної тяги. Цього року за цей самий період було продано вже 192 автомобілі.


 • Майбутнє доріг

  Майбутнє доріг · Anastasia · 18.11.2016 19:34

  Нові технології проникають у всі сфери життя суспільства та держави. Розвитку інфраструктури завжди приділяють багато коштів і уваги, тому більшість провідних країн інвестує саме в багаторічні проекти. Саме так можна назвати якісні дороги масштаб, побудови яких викликає у звичного українця подив.


 • Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі

  Шокуюча мода: уггі-сандалі, туфлі без каблука, захисні шкарпетки та інші неоднозначні речі · Марина Левицкая · 01.11.2016 15:52

  Висока мода прекрасна тим, що навіть не намагається здаватися зрозумілою, як сучасне мистецтво. Але іноді дизайнери на повному серйозі видають дивні речі за модний тренд.